Öne Çıkanlar KAHRAMANMARAŞ PİAZZA 2. YAŞINI KUTLUYOR dizi UNESCO DÜNYA MİRASLARI SERGİSİ AÇILIŞI … AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ kahramanmaraş belediyesi

Bu haber kez okundu.

ŞAMPİYONLARIN ŞAMPİYONLUK GECESİ
 2012-2013 Futbol sezonunda Spor Toto 2. Lig ve 3 ligde mücadele edecek olan Kahramanmaraş’ın iki profesyonel takımı için Kahramanmaraşlı Taraftarlar şampiyonluk gecesi düzenleyerek hiç kimsenin yapmaya cürret edemediği iki takımın arasındaki diyalogları birlik beraberlik içerisinde yapmaları adına şampiyonluk yemeği adı altında bir gece düzenlediler.Sanal ortamda paylaşım sitesi olarak kullanılan Facebook'ta sosyal paylaşım yapan Edeler Diyarı, Kahramanmaraş Taraftarlarının buluşma noktası olan Kahramanmaraşspor Org ve Kırmızı- Beyaz aşığı tarafından organize edilen gecede birliktelikten kuvvet doğacağı, bu kuvvetinde birlik beraberliğin getireceği şampiyonluk gecesi ile spor camiasına yansıtıldı.

Birik Beraberliğin yansıtıldığı gecede Şehrin tanıtılmasında en büyük etken futbol olduğu, ilin sporda altın çağ yaşadığı anlatılan gecede Kahramanmaraş Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Semerci, Kahramanmaraşspor Eski yöneticisi ve Taraftarlar Onursal Başkanı Fikret Fındık, Kahramanmaraşspor A.Ş temsilcisi Osman Gemci, Kahramanmaraşspor A.Ş Kulüp Müdürü Numan Polat Kahramanmaraş spor camiasını yakından tanıdığı Ekrem spor İşletme sahibi Ekrem Karaoğlan, Kahramanmaraş Bakkallar, Bayiler ve Şekerciler odası başkanı Şeref Özsoy, Kahramanmaraş Özel Güvenlikçiler Derneği başkanı Mustafa Mengür, Alperen gençlik ocaklar Başkanı Ökkeş Ekberoğlu Mahalle Muhtarlarından Yusuflar mahallesi Muhtarı Nazif mencik, Muhtar azası A.Kadir gülmez, Serintepe Mahalle Muhtarı Ramazan Gürbak, Kahramanmaraşspor Taraftar Grublarından Edeler Grubu ve birçok sayıda iki takıma gönül veren taraftarlardan oluşan gecede 2012-2013 Futbol sezonunda neler yapılması konusunda fikir alış verişi yapılarak günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Gecede Kahramanmaraşspor sevdalısı Abdurrahman Işık tarafından ise geceyi onurlandıran misafirlere ve organizeyi düzenleyen ekibe iki takıma ait forma, çiçek gibi hediyeler takdim etti. Gecede 2011-2012 Futbol sezonunda şampiyon olarak spor Toto. 2 Lige çıkan Kahramamaraşspor A.Ş adına Kulüp Başkanı Feridun Kolat adına Osman Gemci'ye spor Toto  3.lige çıkan Kahramamaraş Belediyespor Kulübü adına Kulüp başkanı Mustafa Semerci'ye, Kahramanmaraşspor Taraftarlarına sezon başından bu yana gece gündüz yanında olan Kahramanmaraş sevdalısı Onursal Başkan Fikret Fındık'a, iki takımı ayrım gayrım yapmadan takıma her zaman sahip çıkan ve destekleyen Edeler grubu adına Sinan Aytemiz'e, Yerel Basında iki takımın gerek deplasmanda gerek kendi evinde gazete manşetlerine taşıyan Gazeteci İlker Yiyen'e, Kahramanmaraş Taraftar Sitesi Adına Holanda'da yaşayan Mehmet İmamoğlu adına site editörlerinden Halil Geyik'e, Şeref Dere İle Şeref Tribünü adı altında program düzenleyen Esko Radyo adına Şeref Dere'ye, organizasyona sahiplik yapan Kahramanmaraşspor sevdalılarından Seçkin Oto Elektrik işletmesi sahibi Ali Koca'ya, Edeler Diyarı Temsilcisi Şeref Dere'ye, Kahramanmaraşspor Taraftar Sitesi Editörü Halil Geyik’e, Abdurrahman Işık'a gecenin anlam ve önemini taşıyan onur Plaketi takdim edildi. Plaket takdimi sonrasında ise Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Belediyespor'un sezon içerisinde oynadığı karşılaşmalardan düzenlenen Slayt gösterisi ile devam etti.

İLKER YİYEN'E BASIN ONUR PLAKETİ

2012-2013 Futbol sezonunda Spor Toto 2. Lige yükselen Kahramamaraşspor A.Ş ile spor Toto. 3 Lig'e yükselen Kahramanmaraş Belediyespor'un şampiyonluğundan dolayı Kahramanmaraşlı taraftarlar tarafından düzenlenen Şampiyonluk gecesinde Kahramanmaraş Yerel Basınının spor'da sesi kulağı olan yazdığı yazılarla spor camiasında önemli yol kat eden Kahramamaraşspor ve Kahramanmaraş Belediyespor'un gerek deplasmanlarda gerek kendi sahasında oynadığı karşılaşmalarını gazetelere yansıtan Gazeteci İlker Yiyen'e Kahramanmaraş Yerel Basını adına Basın Onur Ödülü verildi.  

KAHRAMANMARAŞ SPOR’DA ALTIN ÇAĞINI YAŞADI

Şampiyonluk gecesinde Bir konuşma yapan Kahramanmaraş Belediyespor kulüp başkanı Mustafa Semerci Kahramanmaraş’ımızı temsil edecek iki tane güzide spor kulübümüz iki spor kulübümüzün de yeni sezonda hedefleri var diyerek şunları söyledi;

2011-2012 futbol sezonunda şehrimizi temsil eden iki güzide takımımız bulunmakta. Bu iki güzide takımımıza şehrimizin tanıtımı açısından çok önemli. Güzide takımlarımızdan Kahramanmaraşspor’umuz ikinci Lige çıktı. Kahramanmaraş Belediyesporumuz üçüncü lige çıkarak bu yıl 2012 yılında bizlere iki şampiyonluk birden yaşatarak Kahramanmaraş’ımız sporda altın çağını yaşamış oldu. Bu da bizi çok mutlu etti. 2012-2013 sezonunda ise Kahramanmaraşspor’umuz Bank Asya Hedefi, Kahramanmaraş Belediyesporumuz ise 2. Lig hedefi var. Her iki takımımızın da hedeflerine ulaşacağına ben gönülden inanıyorum. Allah’ta nasip ederse siz değerli taraftarlarımızla hemşerilerimizle beraber bunun altından kalkacağımıza inanıyorum. İnşallah Basından Takip ettiğiniz üzere sizlere layık olmak için iyi bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Sportif danışmanlığımıza Türkiye Futbolun da kendini ispat etmiş hakemlerimizden Bünyamin hocayla anlaştık. Çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor. Teknik ekibimize yine futbol hayatı başarılarla dolu Erol Azgınla anlaştık. Yönetimimizle, Teknik ekibimizle, sportif danışmanımız ve sporcularımızla hedefimiz doğrultusunda sıkı çalışmalara başladık. Kahramanmaraşspor’umuz da hedefi doğrultusunda gerekli gördüğü yerlere transferlerini gerçekleştirerek sezona sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Biz Kahramanmaraşlı olarak bu günlere özlem duyarak geldik. Şeytanın bacağını kırarak geldik. O 20 yıl önceki özlemini çektiğimiz futbolumuzu Kahramanmaraşsporumuz ve Kahramanmaraş Belediyesporumuz sizleri o eski güzel günlere tekrar döndürecektir. Her zaman söylüyoruz şehirlerin tanıtımı sporla olur diye, bizim denizimiz yok deniz olmayınca turistte gelmiyor. Bizim tek şansımız spordur. İnşallah sporla şehrimizi tanıtacağız. Bu sezon Spor Toto 3.Ligi 3. Grupta mücadele edeceğiz. Grubumuzda mücadele edeceğimiz 17 takım var ve bu takımlar ilimizin değişik bölgelerinden. Biz yola çıkarken kendimize bir hedef koymuştuk. Bir üst lige çıkmayı hedefliyoruz. Bu konuda da Şu anda doğru transferler yapmaya çalışıyoruz. Transferlerimiz başta olmak üzere canla başla çalışarak hedefimize emin adımlarla ilerlemek ve sezon sonunda bir üst lige yükselmek istiyoruz biz hedefimize en yakın zamanda ulaşacağız. Kahramanmaraş Belediyespor’a 2. Lig Kahramanmaraşspor’a Bank Asya Hayırlı olsun diyorum.


ŞEHRİMİZİN TANITILMASI İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ

Gecede Kahramanmaraşspor A.Ş adına konuşan Fatura Vizyon şirketi Kahramanmaraş Ana Bayi işletmecisi Osman Gemci Kahramanmaraşspor'u geçen sezon aldıklarını ve bir sezon içerisinde şampiyonluk yaşadıkları için mutlu olduğunu ifade ederek şunları söyledi.

Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Belediyespor şehrimizin 2 profesyonel temsilcileridir. İki takımında birbirinden farkı yoktur. İkisi de şehrimizi terk etmektedir ve şehrimizin tanıtılması açısından önemli rol oynamaktadır. İnşallah iki takımımızda koyduğu hedeflere en kısa zamanda ulaşır ifadelerini kullandı.

ŞAMPİYONLUKTAKİ EN BÜYÜK PAY TARAFTARIN

Kahramanmaraşspor Eski yöneticisi ve Taraftarlar Onursal Başkanı Fikret Fındık, şehrimizin en profesyonel takımlarının şampiyon olmasındaki en büyük pay takımlarını desteklemek için Manisa'ya Şanlıurfa’ya giden taraftarların olduğunu ifade ederek şunları söyledi.

Takımlarımızın şampiyon olmasındaki en büyük pay siz ve camiamızın. Siz olmasaydınız, İstanbul’dan, Bursa’ya, Sivas’tan, Ankara’ya kadar verdiğiniz destek olmasa belki bu manzara olmayacaktı. Takımınız kaybettiği zamanlarda bile büyük bir destek verdiniz. Kahramanmaraş'ın en büyük şansı, Her zaman yanında olan Cefasına razı gelen ve her şeye rağmen gönülden seven taraftarlarıdır. Ben Kahramanmaraşspor'un aşığıyım. Bu şehrin aşığıyım. Bu yaptıklarımı da kendime her zaman görev olarak addettim. Bu başarı sizin başarınız esas ben sizi tebrik ediyorum. Dilerim bu Kahramanmaraşspor en kısa sürede 1. Lige, Kahramanmaraş Belediyespor 2. lige çıksın. Kahramanmaraş çok daha fazlasını hak ediyor dedi.

BİZİM AMACIMIZ BİRLİK BERABERLİĞİ SAĞLAMAK

Şampiyonluk gecesi organizasyonunu düzenleyenlerden Kahramanmaraş sedalısı Ali Koca ise gecenin anlam ve önemini şöyle anlattı; Öncelikle şampiyonluk yemeği adı altında bir araya geldiğimiz bu ecede başta sayın başkanlarım, muhtarlarım, saygıdeğer davetliler ve taraftar arkadaşlarım böyle bir gece tertip ettik. Bu geceyi tertip etmemizde vesile olan edeler diyarı sayfa temsilcisi Şeref Dere kardeşim, Kahramanmaraş Taraftar sitesi yöneticisi Halil Geyik kardeşim ve Seçkin oto elektrik müessese sahibi Ali Koca olarak tüm konuklarımızı katkılarından dolayı ve icabetinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. bu şampiyonluk yemeğinin yapılmasındaki temel kaide şehrimizin bu sezon bizlere yaşatmış olduğu şehrimizin Güzide takımı Kahramanmaraş Belediyespor ve Kahramanmaraşspor A.Ş futbol takımları şehrimize çifte mutluluk yaşatmasıdır. Bizlerde nacizhane bu mutluluğu biraz daha perçinlemek için taraftarlar arasında birlik beraberliği biraz daha yaygınlaştırmak için taraftarlar arasında kendi düşüncelerimizi düşünerek bir ilke imza atalım dedik ve bu ilki de zannediyorum büyük bir başarı ile tamamlamamızdan dolayı da mutluyuz. Bu ged aramızda olmayı isteyip’te olmayan büyüklerimize şükranlarımızı sunuyoruz. İleriki günlerde inşallah buna benzer değişik birlikteliğimizde milletvekillerimizden Sıtkı Güvenç başta olmak üzere diğer milletvekillerimiz, şehrimizin bürokrasisi, mülki amirleri ve iş adamlarımızla birlikte inşallah daha geniş bir katılımla, daha büyük bir coşkuyla daha geniş bir mekânda daha güzel kutlarız. Yine söylüyorum bizim ortak amacımız bir dayanışma bir şampiyonluk yemeğiydi. Bir takımın adına değil iki takımın adına verdik biz bu yemeği bu organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan tüm Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Belediyespor taraftarına özelliklede Edeler Grubu taraftarlarına ve bizleri onurlandıran bütün başkanlarımıza teşekkür ediyorum. inşalah tekrar böyle bir organizasyonda buluşma temennisi ile diyorum saygılar sunuyorum ifadesini kullandı.

BİR İLKE İMZA ATTIK

Şampiyonluk gecesi organizasyonunu düzenleyenlerden Edeler diyarı temsilcisi Şeref Dere bir ilke imza attıklarını ifade ederek şunları söyledi; Bu gece Kahramanmaraş’ta bir ilki yaşadık. Taraftarlar olarak bir çatı altında toplanarak hemfikir olduk. Ve iki takım için şampiyonluk yemeği düzenledik. Sosyal paylaşım sitemiz Edeler diyarından bu organizasyonumuzun katılımına katkı sağladık. Hiçbir zaman ben demedik er zaman biz dedik. Şehrimizin bu sezon iki tane profesyonel takımı bulunmakta ve biz Kahramanmaraşlılar bu yıl çifte bayram, çifte şampiyonluk yaşattılar. Bizde bu şampiyonluğu kutlamak adına bu geceyi düzenleme kararı aldık ve bir ilki gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Gecede bizleri Dernek başkanlarımız, muhtarlarımız ve dostlarımız sağ olsun yanlız bırakmadı. Biz hesabımıza göre 50 kişilik bir taraftar topluluğu oluştururuz diye düşünüyorduk ama maşallah gecede 80-85 kişi olduk. Biz bu yemekte birliktelik olsun herkesin bir emeği olsun istedik. Biz istesek 2-3 kişiye yük olup ta bu yemeği herkese ücretsizde yapabilirdik. İstesek bir kişiye de yaptırabilirdik. Biz bunu yapmadık biz herkesin çorbada tuzu olsun istedik ve bir birliktelikle herkes elinden geldiğince katkısı olduk. Geldiler bizi düzenlemiş olduğumuz şampiyonluk gecesin de onurlandırdılar Allah razı olsun güzel bir birliktelik oldu. Gecenin anısına sezon boyunca emekleri geçenlere Plaket takdim ettik. Güzel bir birliktelik oldu diye üşünüyorum ifadelerini kullandı.

BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE HAREKET ETMEMİZ İLİMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Şampiyonluk gecesi organizasyonunu düzenleyenlerden Kahramanmaraşspor Taraftar sitesi yöneticilerinden Halil Geyik ise geceye katılan herkes'e şükranı bir borç bildiklerini ifade ederek inşallah şampiyonluğun devamı gelir temennisinde bulundu. Bu geceyi düzenlememizin amacı şehrimizdeki taraftarların birlik içerisinde hareket etmesidir. Gecemizi hem sanal ortamdan hem taraftar sitemizden hem de basın yolu ile taraftarımıza duyurduk. Sağ olsunlar bizi yanlız bırakmadılar. Birlikte beraberliğin pekiştiği bu gecede taraftarlar arasında bir ilk oldu. Bizde taraftar arasında toplanarak bir ilk istişare ettik. Bu gün buradaki Toplanmamızdaki amacımız daha önceki senelerdeki hatalara düşmemek. İki takımımız da bizleri üst liglerde temsil edecekler. Bunun için gerekli mevkilere gerekli transferi yapıyorlar. Yakın bir tarih içerisinde kamp'a girecekler. Bizlerde taraftar olarak takımlarımızı yakından takip edeceğiz. Birlik beraberlik içerisinde hareket etmemiz Kahramanmaraş'ımız açısından çok önemli. Daha önceki hataları bu yıl tekrarlamamak için istişare içerisinde olmak için buradayız ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1245

banner1233

banner1234

banner1246

banner1248

banner1237