banner1078
Öne Çıkanlar ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! İSKEP BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI İŞ MAKİNESİ ALIMI İÇİN TOPLANDI İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR

Bu haber kez okundu.

ŞAMPİYON GÜREŞÇİLERDEN BAŞKAN AYDIN’A ZİYARET
 Ziyarette, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Kapuçam, Güreş Eğitim Merkezi Müdürü Akif Kıraç ve Antrenörlerden bilgiler alan Başkan Aydın, Türkiye ve Avrupa düzeyinde elde edilen başarıların 53 bin nüfuslu bir ilçe olan Göksun’da yaşanmasından dolayı ziyadesiyle memnun olduğunu söyledi.

 

Bir ülkeyi temsil etmek, savunmak, kalkındırmak ve yüceltmenin belirli konularda olmayacağını ve herkesin bulunduğu alanda temsil kabiliyeti oluşturarak başarıya ulaşması gerektiğini belirten Başkan Aydın, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

 

“Göksun Güreş Eğitim Merkezi’nin çok ciddi manada bir başarı elde ettiğini memnuniyetle müşahade ediyorum. Hatta Kahramanmaraş’ı temsil noktasında üst düzeyde olmaları bizi ayrıca memnun etmektedir. Diğer yandan uluslararası temsil noktasında da güreşçi kardeşlerimizin ülkemizi temsil etme gayreti içinde oluklarını görüyoruz. Elimdeki verilere baktığımda Türkiye ve Avrupa Şampiyonalarına katılan kardeşlerimizin yüzde 99’unun başarılı olduğunu görüyorum ve bunu güreşe ve spora önem veren bir ilçe olmamızın sonucu diye düşünüyorum. Tabi ki bu başarıda güreşçi kardeşlerimizin yanı sıra antrenörlerimiz de çok çok önem arz etmekte. Hepimizin nihai düşüncesi ve hedefi ülkemizi temsil ettiğimiz yerlerde en üst düzeye çıkarmak, bayrağımızı en üst noktada dalgalandırmak. Bir ülkeyi temsil etmek, savunmak, kalkındırmak ve yüceltmek sadece belirli konularda olmaz. İşte her alanda ülkenin yücelmesi gerekiyor, gelişmesi gerekiyor. Herkes bulunduğu alanda temsil kabiliyeti oluşturup başarıya ulaşırsa bir ülke bütünüyle kalkınmaya yönelik hızlı bir adım atmış olur. Bugün itibariyle de bu kardeşlerimizin burada varoluş sebebi bu. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum başarılarında dolayı kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol