Öne Çıkanlar KAHRAMANMARAŞ PİAZZA 2. YAŞINI KUTLUYOR dizi UNESCO DÜNYA MİRASLARI SERGİSİ AÇILIŞI … AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ kahramanmaraş belediyesi

Bu haber kez okundu.

SAĞLAM’DAN TARAFTAR’LARA ZİYARET!
 · TBMM Başkan vekili ve AK Parti Kahramanmaraş milletvekili prof.Dr. Mehmet SAĞLAM, Milletvekili Sıtkı GÜVENÇ, AK Parti merkez ilçe Başkanı Necati OKAY, AK Parti İl Başkan yardımcısı Ökkeş GÖZÜKARA, KASİAD Genel sekreteri ve Belediye Meclis üyesi Ahmet GÖRGÜLÜ, TRT Kahramanmaraş temsilcisi Fatih NALBANTBAŞI ve AK Partinin diğer yönetim kurulu üyeleri yeni dernek Lokaline taşınan, Kahramanmaraşspor Taraftarlar derneğine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Taraftarlar adına birer konuşma yapan Kahramanmaraşspor onursal Başkanı Fikret FINDIK ve Yahya VURSAVUŞ misafirlere hoş geldiniz diyerek yaptıkları açılış konuşması sonrası, Kahramanmaraşspor’un ve Taraftarların sorunlarını, isteklerini davetlilere ilettiler. Daha sonra konuşmacılara cevap veren TBMM Başkan vekili ve AK Parti Kahramanmaraş milletvekili prof.Dr. Mehmet SAĞLAM, Tarafftarların isteklerini bir bir not alarak her türlü desteği sağlayacağını belirtti.


TBMM Başkan vekili ve AK Parti Kahramanmaraş milletvekili prof.Dr. Mehmet SAĞLAM’ın Tarfatarlar derneği ziyareti girişinde Taraftarlar büyük ilgi, alaka ve sevgi gösterisinde bulundular.

Taraftarlar adına, Onursal Başkan Fikret FINDIK davetliler ve Taraftarlara Dondurma ve Baklava ikramında bulundu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1245

banner1233

banner1234

banner1246

banner1248

banner1237