Öne Çıkanlar KİMLİK AİLESİNE KATILDI KUTSİ KAHRAMANMARAŞLILARI COŞTURDU PAKDİL; DULKADİROĞLU BELEDİYESİ BAŞARILI İŞLERE İMZA ATTI PEYGAMBER EFENDİMİZE BİTMEYEN SEVGİ ANNESİNİN BÖBREĞİYLE YENİDEN SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Bu haber kez okundu.

REMZİ TEMUR GÜREŞ U15 AVRUPA 3.SÜ

Milli Sporcumuz Remzi Temur Şampiyona dönüşü Antrenörleri ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz’u ziyaret ettiler. İl Müdürü başarılı güreşçimizi İl Müdürlüğü önünde çiçekler ile karşıladı.

İl Müdürlüğü makamında devam eden ziyarette Remzi Temur hazırlık süreci ve Sofya’da yapılan Şampiyona hakkında bilgiler aktardı. İl Müdürümüz elde edilen başarıdan duyduğu memnuniyetini ifade ederek şunları söyledi” Bulgaristan Sofya’da düzenlene Şampiyonada Remzi Temur kardeşimizin başarısı bizleri gururlandırdı. Son dönemde güreş başta olmak üzere Kahramanmaraş’ın sporcuları ulusal ve uluslararası Şampiyonalarda peş peşe madalyalar kazanıyor. Madalyalı şehrin evlatlarına da yakışan budur. Remzi kardeşimizin derecesi ile birlikte Uluslararası şampiyonalarda 11 madalyamız oldu. Bu önümüzdeki dönemde katlanarak devam edeceğine inancımız tamdır. Başta Sporcularımız olmak üzere bu başarılarda emeği olan tüm antrenör ve İdarecilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Ziyaret sonunda İl Müdürü Cemil Boz, Remzi Temur’a altın takarak ödüllendirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol