banner746

KİPAŞ HOLDİNG BASIN BİLDİRİSİ

22 Kasım 2017 Çarşamba 14:42
Bu haber 664 kez okundu

GEÇTİĞİMİZ GÜNLER BASINDA YER ALAN KİPAŞ HOLDİNG’İN KAHRAMANMARAŞSPOR’UN İSİM SPONSORU OLDUĞU YÖNÜNDEKİ HABERLERLE İLGİLİ KİPAŞ HOLDİNG BİR BASIN AÇIKLAMASI YAPTI.

KİPAŞ HOLDİNG BASIN BİLDİRİSİ
 YAPILAN AÇIKLAMADA ŞU İFADELERE YER VERİLDİ.

TFF 2.LİG DE MÜCADELE VEREN KAHRAMANMARAŞ SPOR FUTBOL TAKIMIMIZIN İSMİNİN ‘’KİPAŞ KAHRAMANMARAŞ SPOR’’ OLARAK DEĞİŞTİRİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK KAMUOYUNDAN OLUŞAN YANLIŞ BİR ALGIYA AÇIKLIK GETİRMEK ÜZERE BU BİLDİRİYİ YAPMA İHTİYACI DOĞMUŞTUR:

1-GEREK KİPAŞ HOLDİNG OLARAK GEREK SE İŞTİRAKÇİSİ OLDUĞUMUZ AKEDAŞ ADINA, KENTİMİZİN TANITIMI ADINA ÖNEMLİ BİR MİSYONA SAHİP OLDUĞUNA İNANDIĞIMIZ FUTBOL TAKIMIMIZIN HER ZAMAN DESTEKÇİSİ OLMUŞUZDUR VE OLMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ.

2-BU YIL İÇERİSİNDE DE PROFESYONEL FUTBOL TAKIMIZA KİPAŞ HOLDİNG OLARAK MADDİ YARDIMDA BULUNDUK. KULÜP YÖNETİMİ DE JEST OLARAK İSİM SPONSORU OLARAK FUTBOL TAKIMIMIZIN ADINI ‘’KİPAŞ KAHRAMANMARAŞ SPOR’’ OLARAK TESCİL ETTİRMİŞ.

3-BİZİM KİPAŞ HOLDİNG OLARAK KAHRAMANMARAŞ SPOR’U ALMAMIZ, YÖNETİMİNE GEÇMEMİZ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. SADECE YAPTIĞIMIZ YARDIMDAN DOLAYI KULÜP YÖNETİMİNİN İNİSİYATİFİ İLE İSİM DAĞİŞİKLİĞİ OLMUŞTUR.

4-KAHRAMANMARAŞ SPOR’UN MEVCUT BİR BAŞKANI VE YÖNETİMİ VARDIR, BİZLERE DÜŞEN GÖREV İSE BU TAKIMA VE YÖNETİMİNE SAHİP ÇIKARAK DESTEK OLMAKTIR.

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR.

KİPAŞ HOLDİNG

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder