Öne Çıkanlar İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! Kahramanmaraşspor HAVA YOLLARI… GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI dizi

Bu haber kez okundu.

KAHRAMANMARAŞSPOR İÇİN İLK BULUŞMA

Başkan Ceyhan’ın istifası sonrası kulüp gönüllü yöneticiler tarafından yönetilirken, Fatih Mehmet Ceyhan bir basın toplantısı düzenleyerek, kulübü devretmeyi düşündüklerini belirtmişti. Ceyhan’ın bu söylemleri üzerine Bursa ilinde tekstil üzerine faaliyet gösteren firmanın Kahramanmaraşlı yöneticisi Mustafa Doğan Kahramanmaraşspor’a talip olduğunu duyurmuştu.  Bu gelişmeler üzerine İş İnsanı Mustafa Doğan ve Fatih Mehmet Ceyhan İstanbul’da bir araya geldiler.

‘NİHAİ KARARI ÇARŞAMBA GÜNÜ VERECEĞİZ’

Görüşmenin her iki taraf içinde olumlu geçtiğini belirten Mustafa Doğan, “Fatih Mehmet Ceyhan ile bir araya gelerek, ilk görüşmemizi gerçekleştirdik. Kafamızda ki soru işaretlerini gidermiş olduk, belli bir yol kat ettik. Kendisine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz. Kulübün nasıl devredileceği konusunda kafamızda bir şema oluştu. Çarşamba günü Kahramanmaraş’ta tekrar buluşup, kulübü almamız konusunda ekibimizle birlikte nihai kararı vereceğiz” dedi.

Kaynak;  Manşet Gazetesi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091