banner1078
Öne Çıkanlar ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! İSKEP BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI İŞ MAKİNESİ ALIMI İÇİN TOPLANDI İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR

Bu haber kez okundu.

HARTLAP’TA TAHTA RALLİ COŞKUSU!
 Hartlap Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği’nde öğrenciler arasında birlikteliği ve sosyal kaynaşmayı güçlendirmek için geçmişten günümüze canlılığını koruyan ve her festivalin vazgeçilmezi  “seksek, mendil kapmaca - orta Asya oyunu, çuval yarışı, halat çekme, kaşıkta yumurta taşıma, ok atma, tahta ralli, çekçek, karakucak güreşi, halk oyunları ve çeşitli parodi tiplemeleri ” yapıldı.

Hartlap Okulları geleneksel yaz çocuk şenlikleri yarışmalarında kazanan öğrencilere Okul Müdürü Şahin BAYAZIT ve öğretmenleri tarafından hediyeler ve madalya takdim edildi.

Okul müdürü Şahin Bayazıt yaptığı konuşmada; “okulumuz tarafından her yıl coşkuyla yapılan şenliğimize öğretmen arkadaşlarımızı öğrencilerimizi büyük bir özveriyle şenliğe hazırlıyor, Değerli meslektaşlarıma burada bulanan kıymetli misafirlerimiz ve öğrencilerimizin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Şenliğimizde başarılı olan ekipleri ve öğrencilerimizi kutluyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol