banner822

banner818

banner814

banner819

banner821

banner823

banner824

HACETTEPE’DEN FARK YEDİK, TARAFTAR; ‘YÖNETİM İSTİFA’ DİYE BAĞIRDI

12 Kasım 2017 Pazar 15:23
Bu haber 672 kez okundu

Şansızlığımızı, şeytanın bacağını bir türlü kıramadık, Hacettepe’ye de kendi saha ve seyircimiz önünde farklı yenilmekten kurtulamadık. 4-0 galip gelen Hacettepe, Kahramanmaraşsporlu taraftarlarca alkışlandı ve ‘yönetim istifa’ sesleri yükseldi.

HACETTEPE'DEN FARK YEDİK, TARAFTAR; ‘YÖNETİM İSTİFA' DİYE BAĞIRDI
banner811
 Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un da izlediği maçın ilk yarısı takımımızın güçlü mücadele örneği ile geçti. İlk yarım saat içinde her iki t akım da orta sahada top çevirirken, gol bölgelerinde etkili olamadılar ve ilk yarı da golsüz berabere bitecek sanılırken, rakip takımın 23 numaralı oyuncusu Soner,  18 dışından yaptığı serbest vuruşta, top da kimseye değmeden ağlarımızla buluştu ve rakip Hacettepe 0 – 1 öne geçti.

Ve ilk yarı da bu skorla bitti.

İKİNCİ YARI VE YAĞMUR GİBİ GELEN GOLLER

Oyun üstünlüğünü ele alan, orta sahada daha fazla top çeviren ve hücumda etkili olan rakip Hacettepe, aradığı 2. gole 49. dakikada ulaştı. Bir karambol anında Hüseyin Çolak, takımını 0 – 2 öne geçiren golü attı.

Bir anda 2 farklı yenilgiye uğrayan kırmızı beyazlılar, henüz ikinci golün şokunu üzerinden atamamışken, 2. golden 1 dakika sonra defansın da hatasından yararlanan rakip takım, bir gol daha atınca, oyuncularımız oyundan düştü. Bu skordan sonra taraftar da yönetimi istifaya davet etmeye ve rakip takım oyuncularını alkışlamaya başladı.

MARATONDA TARAFTARLAR BİRBİRİNE GİRDİ

Bu arada bilinmeyen bir sebepten ötürü, maraton seyircisi birbirine girdi. Kavgayı emniyet mensupları güçlükle önlerken, bir taraftarın emniyete götürüldüğü bilgisi geldi. (Soner deniliyor)

3. golden itibaren oyundan düşen kırmızı beyazlılar, sahada gezinmeye başlarken, 60. dakikada gelen şok gol, taraftarı isyan noktasına taşıdı. 6 pas içinde topu kafa ile ağlara gönderen rakip forvet oyuncusu, kırmızı beyazlıları tamamen bitirdi.

Maç da ikinci yarıda atılan 3 golle birlikte 0 – 4 rakip takım lehine sonuçlandı, taraftar isyanını noktalamadı, aksine Hacettepe’li oyuncuları alkışlarken, yönetimi istifaya davet etmekten vazgeçmedi.

Ve takım 7 puanda kaldı.

 

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder