GÜNEŞ GELİYOR!

08 Haziran 2012 Cuma 14:13
Bu haber 1080 kez okundu

Trabzonspor’un efsane kalecisi, aynı zamanda da takımın teknik patronu, çalıştırıcısı Şenol Güneş, Kahramanmaraş Trabzon Spor Kulübünün davetlisi olarak Kahramanmaraş’a geliyor.

GÜNEŞ GELİYOR!
 Sadece Karadeniz yöresinin değil, Türkiye’nin de büyük sevgisini ve takdirini kazanan Şenol Güneş, bu ayın içerisinde Kahramanmaraş’a geldiğinde futbola yönelik bir sempozyumda konuşmacı olarak da hazır bulunacak.Kahramanmaraş’ta gençlerin büyük ümidi olan, gençleri sporla buluşturan ve eğiten Kahramanmaraş Trabzonspor Futbol Okulu yöneticisi Mehmet Tıraş, Şenol Güneş gibi marka bir teknik adamı Kahramanmaraş’ta ağırlamaktan gurur duyacaklarını, en mükemmel şekilde özel ve önemli konuğa ev sahipliği yapacaklarını söyledi.

Bilindiği üzere aslen Trabzonlu olan Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı sayın Mustafa Küçük’ün iki oğlu da Trabzonspor Futbol Okulu öğrencisi bulunuyor.

Güneş’in Kahramanmaraş’a gelişi spor camiasında heyecan yaratırken, bu gelişin yerel spor adına da olumlu işlerlikler için yararlı olacağı görüşü ileri sürüldü.  Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder