Öne Çıkanlar ESKRİM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ ELMALAR MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KÜTÜKÇÜDEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU

Bu haber kez okundu.

GÜNEŞ GELİYOR!
 Sadece Karadeniz yöresinin değil, Türkiye’nin de büyük sevgisini ve takdirini kazanan Şenol Güneş, bu ayın içerisinde Kahramanmaraş’a geldiğinde futbola yönelik bir sempozyumda konuşmacı olarak da hazır bulunacak.Kahramanmaraş’ta gençlerin büyük ümidi olan, gençleri sporla buluşturan ve eğiten Kahramanmaraş Trabzonspor Futbol Okulu yöneticisi Mehmet Tıraş, Şenol Güneş gibi marka bir teknik adamı Kahramanmaraş’ta ağırlamaktan gurur duyacaklarını, en mükemmel şekilde özel ve önemli konuğa ev sahipliği yapacaklarını söyledi.

Bilindiği üzere aslen Trabzonlu olan Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı sayın Mustafa Küçük’ün iki oğlu da Trabzonspor Futbol Okulu öğrencisi bulunuyor.

Güneş’in Kahramanmaraş’a gelişi spor camiasında heyecan yaratırken, bu gelişin yerel spor adına da olumlu işlerlikler için yararlı olacağı görüşü ileri sürüldü.  Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol