Öne Çıkanlar ALTINORDU DARBE YAPTI! SANKİ KARDEŞ GİBİLER B.Ş. BELEDİYESPORA BAŞKAN ARANIYOR! MUTLULUKLARIN PAYLAŞILDIĞI ZAMANLARDIR” DR. ÇİTİL

Bu haber kez okundu.

 EROĞLU RESMEN ADAY, DESTEK BEKLİYOR!

Gelmiş geçmiş en büyük güreşçilerimizden olan Şeref Eroğlu, 8 Nisan'da yapılacak olan Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı için resmen adaylığını açıklarken, şimdi bütün gözler Kahramanmaraş'a, ona destek olacak kimselere çevrildi.

Dün itibariyle aday olduğunu açıklayan ve başvurusunu yapan Dünya ve Avrupa Şampiyonu, Olimpiyat ikincisi, bayrağımızı göndere çektiren, istiklal marşımızı yedi düvele dinlettiren, madalyalı şehrin madalyalı şampiyonu, gururumuz ve yüz akımız Kahramanmaraş'ın Dereköy'ünden olan efsane güreşçimiz Şeref Eroğlu, Güreş Federasyonu delegelerinin oylarına ve desteklerine ihtiyacı olduğunu söyledi.

Adaylığı tüm Türkiye'de büyük yankı uyandırır ve sevinçle karşılanırken, Kahramanmaraş'ta, güreşe gönül vermiş, sporcu, bürokrat ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç dahil, yerel yöneticilerin tavrının ve desteklerinin ne olacağı merak ediliyor.

Haydi Kahramanmaraş, kendi evladına, senin bağrından yetişen şampiyonuna, Eroğlu'na sahip çık!

Hele hele, nüfus cüzdanında memleketin Kahramanmaraş yazıyorsa...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147