banner968

ERDEMLİ BELEDİYE VE BOYNUİNCELİ SPOR BİRLİK İÇİNDE

27 Kasım 2018 Salı 14:54
Bu haber 840 kez okundu

Erdemli Belediye Spor ve Boynuinceli Spor birlik ve beraberlik yemeğinde buluştu. Kuruluşunun birinci yılında Erdemli Belediye Spor ile bir araya gelen Boynuinceli Spor yönetici ve futbolcuları, birlik-beraberlik mesajı verdi. Geçen yıl kazandıkları şampiyonluk kupasını Erdemli Belediye Sporla tekrar kaldıran Boynuinceli Spor Kulübü, adaylığı kesinleşen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'yu bu vesile ile ilk kutlayanlardan oldu.

ERDEMLİ BELEDİYE VE BOYNUİNCELİ SPOR BİRLİK İÇİNDE
Erdemli Belediye Spor Kulübü ile bir araya gelen Boynuinceli Spor Kulübü birlik ve beraberlik mesajı verdi. Birinci kuruluş yıl dönümlerini kutlayan Boynuinceli Spor Kulübü, geçen yıl kazanmış olduğu şampiyonluk kupasını, adaylığı açıklanan ve coşku ile karşıladığı Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile kaldırdı.

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, futbolcuları ve yöneticileri birlik-beraberlik içerisinde spor ahlakına uygun davranışlarından dolayı tebrik etti. Erdemli içerisindeki tüm takımların kendileri için aynı olduğunu bildiren Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, kardeşlik hukuku içerisinde futbola seyir zevki sunan herkese teşekkürlerini iletti. Boynuinceli Spor Kulübünü kuruluşlarının birinci yılı dolayısı ile kutlayan Başkan Tollu, kazasız, başarılı bir sezon dileyerek sözlerine son verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder