Öne Çıkanlar DEDEZADE SOKAĞI HAYAT BULUYOR! BU ÖRGÜTÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ TIP VE BİYOLOJİK BİLİMLERDE İNOVASYON dizi NAİL VE ERTUĞRUL

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN OKUMUŞ, HEDEF TUTTURUYOR, İSABET KAYDEDİYOR

Türkoğlu ilçesini 3. Metropol ilçe yapma hedefi ile birçok projeleri hayata geçiren, sosyal ve kültürel aktivitelerle de ilçesinin adını her fırsatta duyurmaya çalışan ve bunda da büyük başarı sağlayan  Osman Okumuş, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan’ı Türkoğlu ilçesinde düzenlenecek olan Avasım Festivalleri için Türkoğlu'na davet etti.

 Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş Erzincan’da düzenlenen şampiyonada TÜRKOĞLU AVASIM OKÇULUK takımını yalnız bırakmadı.

Erzincan Sultan Melikşah Büyükler puta Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edene TÜRKOĞLU AVASIM OKÇULUK takımından Aysun Demirci Türkiye 2. oldu ve gümüş madalyanın sahibi oldu.

Erzincan Sultan Melikşah Büyükler puta Türkiye Şampiyonası müsabakalarını baştan sona izleyen ve takıma ayrı bir motive kazandıran Başkan Okumuş,  Aysun Demirci’yi başarısından dolayı kutladı.

ERDOĞAN’I TÜRKOĞLU’NA DAVET ETTİ

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş Erzincan Sultan Melikşah Büyükler puta Türkiye Şampiyonası final karşılaşmasını Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ve Federasyon Başkanı Cengiz Toksöz  ile birlikte takip ettiler.

Başkan Okumuş, Erzincan Sultan Melikşah Büyükler puta Türkiye Şampiyonası adına Kahramanmaraş'ın kurtuluşunu simgeleyen bir hediye takdiminde bulundu ve önümüzdeki aylarda yapılacak olan Avasım Festivalleri için Türkoğlu'na davet etti.

BAŞKAN OKUMUŞ HEDEFTEN VURMAYA DEVAM EDİYOR

Türkoğlu ilçesine yaptığı yatırımlarla ve hayata geçirdiği projelerle her zaman hedefi tam 12’den vuran Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, bu defa da Erzincan Sultan Melikşah Büyükler puta Türkiye Şampiyonası’nda attığı oklarla adeta oradaki sporculara ve seyircilere adeta ders verdi. Başkan Okumuş her attığı oku tam isabetle hedeften vurarak büyük takdir topladı.

SPORUN VE SPORCULARIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Okumuş, “Göreve geldiğimiz günden itibaren spora ve sporcuya her zaman destek olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Belediye olarak spora ve spor turizmine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Şehir dışı organizasyonlara giden sporcularımıza her türlü maddi ve manevi desteğin yanında araç ve konaklama desteği sağladık. Türkoğlu ilçemizde tüm spor branşlarını yaşatıp, sporun ve sporcuların yanında olmaya devam edeceğiz.”  dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol