banner881

banner882

banner883

banner884

banner885

banner886

banner887

banner888

banner889

banner890

banner891

BAŞKAN ÇELEĞEN SPORA HİZMET GÖNÜL İŞİDİR.

11 Nisan 2018 Çarşamba 15:58
Bu haber 804 kez okundu

Ekinözü CelaBelediyespor’un şampiyonluğa ulaşacağına, İnandığını İfade eden Başkan Çeleğen , “Belediye olarak her zaman spor yapan ve yaptıranın yanındayız, özellikle futbol bir şehrin tanıtımında önemli rol oynar. Bizde bundan yola çıkarak bu sezon Ekinözü CelaBelediyespor’un ismini daha yukarılara taşımak için elimizi taşın altına koyduk ve şampiyonluğu kovalıyoruz.

BAŞKAN ÇELEĞEN SPORA HİZMET GÖNÜL İŞİDİR.
 

Çeleğen, “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar ilçemizde spora ve sporcuya destek olmaya çalıştık. Sağlıklı nesiller yetiştirmek için sporun önemini biliyoruz. En önemli yatırım insana yapılan yatırımdır. Ülke gençlerinin iyi yetiştirilmesinin yolunun eğitimle birlikte spordan geçtiğini düşünüyoruz. Ekinözü Belediyesi olarak şehrimize ve takımımıza destek olmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Ekinözü CelaBelediyespor’un bulunduğu yerden daha iyi yerlere gelmesi için elimizden gayreti göstererek ilçemizdeki sporseverlerin yüzünü güldüreceğiz” dedi.

“Amacımız spor kulüplerine destek verip, her gencimizin spor yapabilmesini sağlamak. İlçemizdeki spor  tesislerinin çoğaltılması bizim görevlerimiz arasında olacak. Gençlerimize istedikleri sporu rahatça yapabilecekleri ortamlar hazırlamak için elimizden geleni yapacağız. Şuanda FİFA standartlarındaki  sahamızın çalışmaları tamamlanmak üzere. Yukarı İçme’de bir halı sahamız bulunuyor. İnsana yatırım,  gençlere yatırım söz konusu olursa limit koymadan kaynak aktarmaya çalışıyoruz. Gençlerimizin fiziksel ve  manevi eğitimlerinde önemli bir yeri olan amatör sporu desteklemeye devam edeceğiz. Gençlerimiz,  Kahramanmaraş 1 . Amatör Lig’de Ekinözü’müzü temsil ediyorlar. Gençlerimizin başarılı olduklarında  yüzlerinde oluşan pırıltıya ortak olmayı amaçlıyoruz.

Biz, Ekinözü sevdalısıyız. Gençlerimizin gözlerindeki ışıltıyı ve parıltıyı gördükçe bizler de çok seviniyoruz. Spor yapan gençlerin daha sağlıklı, barışçıl, çalışkan ve medeni cesareti yüksek olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sporcularımıza malzeme yardımında bulunuyoruz. Her zaman onların yanında olacağız. Önümüzdeki aylarda başlayacak karşılaşmalarda başarılar diliyoruz.”

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder