banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE dizi ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU !

Bu haber kez okundu.

 YÜRÜYEN BİLBORDLARLA TANITIM

Kahramanmaraş’ta Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan inşaat Yüksek Mühendisi İdris Tezcan seçim çalışmalarında kullandığı ilginç tanıtım kampanyası ile büyük ilgi çekiyor.

Kendisine ait Tır ve Kamyonlarla seçim çalışmalarına start veren işadamı Tezcan, “Toplumsal Güvenin Adresi Hep Birlikte Yeni Türkiye” sloganı ile Kahramanmaraş’ın tüm bölgelerini gezerek vatandaşların dikkatini çekiyor.

Geçtiğimiz yıl yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de yine sıra dışı bir tanıtım kampanyası ile adından söz ettiren Tezcan, hazırladığı Tır’lara “Sağlam Duracağız, Milli İradenin güvencesi Ak Parti Lideri Recep Tayyip Erdoğan” sloganlarıyla tüm Kahramanmaraş bölgelerini gezerek seçmene mesaj vermişti.

TÜRKİYEDE TEK

Bu kampanyayı hem partinin hem de kendisinin tanıtımını yapmak için başlattığını belirten Tezcan; “Önümüzde çok önemli bir seçim daha var, bende bu şekilde seçmene daha kolay ulaşabileceğim düşüncesi ile bu kampanyayı uygun buldum, her seçimde kendi adaylığımdan ziyade Partimi önde tutarak tanıtım kampanyaları düzenlemekteyim, bu seçimde de yürüyen bil boardlarımız çok işlevsel bir hale geldi, vatandaşlardan güzel tepkiler aldık, 11 ilçemizin tümünü bu araçlarımızla dolaşıyoruz, daha verimli daha kolay ve daha görsel ve ses getirici bir kampanya yürütmüş olduk, 2007 yılında da bu tür bir kampanya yürütmüştük, Genel Başkan Yardımcımız Salih Kapusuz’da Türkiye’de tek kampanya demişti. Yine tek olacak bir kampanya yürüyoruz.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147