Öne Çıkanlar Üniversite - Sanayi Buluşması Gerçekleşti BU TOPRAKLARI KORUMAK İÇİN HER TÜRK ASKER DOĞAR BAŞKAN OKAYIN ÇANAKKALE MESAJI 100 YILIN PROJESİNİ AÇIKLADI KALİTEDE DEĞİL FİYATTA REKABET EDİYORUZ

Bu haber kez okundu.

YILIN SİYASETÇİSİ; MAHİR ÜNAL

Elbistanlı olsa da, o şehri bir bütün olarak görmüş, (Çünkü Kahramanmaraş bir bütün) hemşehrilerini hiç bir zaman yalnız bırakmamış, gelenlere kapısını ve yüreğini açık tutmuş, projeleri, yatırımları takip etmiş, memleketine hizmetin gelebilmesi için özveriyle çalışmış, Kahramanmaraş siyasetine gelmiş geçmiş en etkili isimdir Mahir Ünal.

Hitabeti, ikna yeteneği ve konuşurken kullandığı dil, belki bazılarına aykırı gelebilir. Ancak onun yüreğine girmeyen, insanlara dokunan yanını bilmeyen, aslında esprili, sıcak kanlı, sevecen biri olduğunun farkına varamayanlar, kabul etsinler ki O bir marka.

Milletvekilleri ile kurduğu diyalog, teşkilatla yaşadığı uyumlu çalışma ve direksiyonda, kaptan köşkünde olması nedeniyle gemiyi rotasından şaşırmadan hedefe ulaşmayı prensip edinmiş siyasetin ustasıdır Ünal. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1050