banner968

ÜNAL ATEŞ, “HAYATTA EN KÖTÜ İNSANLAR, DÖNEK VE KALEMİNİ SATANLARDIR”

07 Mayıs 2019 Salı 09:31
Bu haber 789 kez okundu

Dün öğle saatlerinde, CHP Onikişubat ilçe binasında yapılan basın açıklamasına CHP İlçe Başkanı Ünal Ateş, Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Köroğlu, Yasemin Kılıç yöneticiler partililer ve basın mensupları katılırken, Başkan Ünal, milletvekili Ali Öztunç hakkında yazılan eleştirileri kınadığını söyledi. “kimse sabrımızın sınırlarını zorlamasın” ifadesini dile getirdi.

ÜNAL ATEŞ, 'HAYATTA EN KÖTÜ İNSANLAR, DÖNEK VE KALEMİNİ SATANLARDIR”
Toplantıda 47 yıl önce, 6 Mayıs ta idam edilen Deniz Gezmiş Hüseyin İnan ve Yusuf Arslan içim açıklama yapıldı. İlk önce konuşan Onikişubat ilçe Başkanı  Ünal Ateş “Siyasi idamların yanlış olduğumu vatan haini demem bu insanların Türkiye'min tam bağımsızlığı içim ABD ye karşı mücadele ettiğimi, bugün  Denizlerin ne kadar haklı olduğumu katil ABD ye baktıkça anlıyoruz.” diye konuştu. 

ALİ ÖZTUNÇ ELEŞTİRİLERİNE SERT TEPKİ

Daha sonra Yasemin Kılıç tarafından idam edilen üç devrimci genç ile ilgili basın bildirisi okundu.

Soru cevap bölümünde CHP Milletvekili Ali Öztunç’a yapılan haksız  hakaret içeren yazılara çok sert tepki veren Ünal Ateş “Hiç kimse CHP mim başta Ali Öztunç olmak üzere seçilmişlerine bu şekilde  davranamaz. Hayatta en kötü insanlar dönek ve kalemini satan insanlardır. Sahipleri istediği içim bize saldıranlara bundan sonra çok sert cevaplar vereceğiz. Bizim tek derdimiz ve sevdamız Kahramanmaraş’ımızdır” dedi

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder