banner746

TÜTEN’DEN KÜRTAJ ELEŞTİRİSİ

11 Haziran 2012 Pazartesi 16:59
Bu haber 916 kez okundu

Saadet İl Başkanı Tüten, kürtaj’ın gündemde kalmasını eleştirdi!. Saadet Partisi K.Maraş İl Başkanı Mustafa Tüten, yazılı basın açıklamasında “Kürtaj’ın gündemde tutulmasının basiretsizlik olduğunu” vurgulayarak gündemle ilişkin değerlendirmelerde bulundu….

TÜTEN'DEN KÜRTAJ ELEŞTİRİSİ
 DÜNYA, ADİL BİR DÜZEN’E HASRET KALDI!..

Saadet Partisi K.Maraş İl Başkanı Tüten, yaptığı yazılı açıklamasında Dünya’nın dünden daha karışık olduğunu belirterek sözlerinin devamında: “Dünya, yeni bir dünya savaşına hazırlanıyor adeta. Diğer yandan Ülke’miz bulunduğu konumdan dolayı Dünya’y etkileyen büyük olayların içerisine çekilmek istenmekte ve Türkiye, Büyük Ortadoğu Projesi’nin içerisindedir. Dünya, artık Adil Bir Düzen’e muhtaçtır. Yöneticilerimiz, siyasilerimiz bu ulvi görevden uzaklaştırılmıştır, yani Batı hayranı olan siyasilerimizle Ülke’de Adil Bir Düzen kurulamayacağı apaçık ortadadır.” dedi.


İKTİDAR VE MUHALEFET, KISIR DÖNGÜLERLE MEŞGUL!..

İktidar ve Muhalefet partilerinin kısır döngülerle meşgul olduklarının altını çizen Saadet İl Başkanı Tüten, açıklamasını şöyle sürdürdü: “İktidar’ın çıkarmış olduğu iki kanundan biri nesli, diğeri vatanı parçalaya itmektedir. Bu kanunların ilki “Kürtaj Yasası”, ikincisi ise, yabancılara toprak satışı ile ilgili kanun.

“Kürtaj”ı gündeme taşıyıp gündemde kalmasını savunmanın basiretsizlik olduğunu söyleyen Saadet İl Başkanı Mustafa Tüten; “Bu gün ne tartışılıyor? Kürtaj’la ilgili açıklama yapan yapana! Edeb ya hu! Zinayı kanunla serbest olması sağlanan bir Ülke’de Kürtaj meselesini gündeme taşıyıp gündemde kalmasını savunmak basiretsizliktir. Zinanın serbest olmasından dolayı sokak ortasında doğum yapan gencecik kızlarımız doğan çocuğunu oracıkta terk edip gitmedi mi? İşte bu durum, zinanın serbestliğinin sonucudur. Ey Aziz milletimiz: Siz diyorum ki; bu illetten kurtulmanın zamanı gelmedi mi? Uyanın artık ve küfrün bütün oyunlarını bozalım. Milli Görüş’ün “Önce ahlak ve maneviyat” ilkesinin boş bir söz olmadığı bir kez daha anlaşılmıştır. Ahlak ve maneviyat olmazsa neslimiz de elimizden çıkacaktır!Neslimize zarar verici olan “Kürtaj ve zina” hakkındaki kanunların yanı sıra Yabancılara Toprak Satışı Hakkındaki Kanun da, Vatan’ın birliğine, bütünlüğüne zarar verecektir ve vermektedir. Bu iki kanunun yürürlüğe girmesinde imzası olan vekiller yarın pişman olacaktır.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder