banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

SİYASET, SATIRLA DONDURMA KESMEYE BENZEMİYOR!

12 Ekim 2017 Perşembe 16:40
Bu haber 1895 kez okundu

Siyaset farklı bir kulvar. Meslek mi, angarya mı senelerdir tartışılır iken, siyaset artık günümüzün, yaşantımızın bir parçası haline geldi. Ve herkes de artık siyasetle uğraşmayan kalmadı. Ekmeğimize, ruhumuza, kanımıza kadara siyasete bulaştık, virüs gibi sindi içimize, bedenimize…

SİYASET, SATIRLA DONDURMA KESMEYE BENZEMİYOR!
 Her mesleğin kendine göre kuralları, zorluğu var. Bir siyasetçiye sorarsan, ‘Aman ha, siyasetle sakın uğraşmayın, zor iş!’ der.

Hangi meslek gurubuna, temsilcisine çocuklarına miras olarak kendi yaptığını bırakır mı derseniz, ‘Allah muhafaza!’ derler.

ARTIK GELENEK HALİNE GELDİ

Dondurma kenti, dondurmanın başkenti Kahramanmaraş’ta, tanıtım günlerinde ya da özel günlerde firmalar konuklara dondurma şov yaparlar.

Artık gelenek haline geldi. Geçtiğimiz günlerde, üç gün süren ve büyük de takdir gören dondurma festivalinden sonra Ankara AKM’deki Kahramanmaraş tanıtım günlerinde dondurmada öne çıkan bazı firmalar hayranlarının bakışları arasında dondurma şov gösterisinde bulundular.

FAKIBABA’NIN KERVANCIOĞLU İLE SAMİMİYETİ

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal Kahramanmaraş’a geldiklerinde, Kervan@alapedo tesislerini gezdiler, hayran kaldılar ve dondurma şova katıldılar. Dediler ki, “Siyaset satırla dondurma kesmeye benzemiyor, zormuş!”

Bakan Fakıbaba’nın Sami Kervancıoğlu ile samimiyeti de ayrıca dikkatlerden ve gözlerden kaçmadı. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder