Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN BAŞVURUSUNU YAPTI TÜRKÜLERLE YOLDAŞIZ OZANLARLA GARDAŞIZ ŞAMPİYON SAKARYASPOR ARAÇLARDA SIKIŞAN KAZAZEDELERİ İTFAİYECİLER ÇIKARDI

Bu haber kez okundu.

ŞENGÜL; “DEMOKRASİ TARİHİMİZİN EN KANLI DARBE GİRİŞİMİYDİ”
             İl Başkanı Esat Şengül, mesajında şunları söyledi; 15 Temmuz Darbe girişimini diğer Darbelerden ayırt eden faktörler; en hain darbe girişimi olmasıdır. Adeta Türk Silahlı Kuvvetlerimizin şanlı üniformasını üstüne giymiş bir grup Terörist’in, Asker, Polis demeden Kadın, Çocuk ve sivil vatandaş demeden gözleri dönmüşçesine herkesin üzerine Silah sıkarak, Bombalar yağdırmak suretiyle girişimde bulunduğu, Demokrasi tarihimizin en kanlı darbe girişimidir.

            Ne var ki ; Böylesine içimize sızmış hain teröristlere rağmen, üniformasını Şanı ve Şerefi ile giyen Cumhuriyetimizin  gerçek sahipleri, Subay, Astsubay ve Polislerimiz  “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” diyerek, darbeye karşı durmuş Yüce Türk Milletinin tek yürek olduğu zaman neleri yapabileceğini 15 Temmuzda tüm dünyaya  göstermiştir.

            80 Milyon tek yürek, sokaklara dökülmüş ve Darbeyi püskürmüştür. Demokrasi tarihimize Altın harflerle geçen 15 Temmuz’un En Büyük Kahramanları hiç kuşkusuz 249 Şehidimizdir ve Gazilerimizdir.

            Demokrasi uğruna gözünü kırpmadan ölüme giden Şehitlerimize Allah’tan  rahmet kederli ailelerine ve Milletimize bir kez daha Başsağlığı diliyorum.

            15 Temmuz Darbe girişimcilerini bir kez daha lanetliyorum.

            Yaşasın Demokrasi,

            Yaşasın Milletimiz,

            Yaşasın Cumhuriyetimiz.

 

                                              

 

                                                                       

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091