Öne Çıkanlar DEDEOĞLU DA KAYINBABA OLDU BARAJA NAZIR MESİRE ALANI ÇANAKKALE KAFİLESİ ŞEHRİMİZE DÖNDÜ Esat Şengül ARABA 75

Bu haber kez okundu.

POYRAZ GİBİ GEÇEN 12 YIL
 Aksu televizyonu Genel Müdür Yardımcısı Erol Öner’in hazırlayıp sunduğu ‘Gündem özel’ programı 1,5 saat sürdü, Belediye eski Başkanı Mustafa Poyraz, Aksu televizyonunca hazırlanan sürpriz jest, yani hizmetlerini içeren VTR’yi izlerken çok duygulandı.

 

Gündeme özel programında konuşan eski Başkan Poyraz, 12 yıla sığan hizmet döneminde yaptıklarını anlattı, Öner’in gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı, “Biz dönemimizde çok işler başardık, arkadaşlarımla beraber başardık,  başarmaya da mahkûmduk. Şimdi işimize bakıyoruz. Eczanemin üstüne büro oluşturdum, dostlarımla vakit geçiriyorum. Evde eşimle kahvaltımı yapıyorum, canımın istediği saatte işime gidiyorum. Dönemimizde belediye, sosyal, kültürel zenginliklere kavuştu, son olarak belediye çarşısının üzerini kapattık, herkes bize dua ediyor, teşekkür ediyor. Sizi temin ederim yolda giderken, selam verenlerin, hal hatır soranların sayısı, başkanlığım döneminden daha fazla. Biz işin ödül tarafında değil, manevi tarafına baktık, bu anlayışla hizmet ettik. Milletin parasıyla millete hizmet ettik!” dedi.


 

ŞİMDİ SADE VATANDAŞ

 

Hizmet etmek için fincancı katırlarının ürkütülmesinde sakınca görmediğini söylüyor. Aksi halde hizmet veremezsiniz, diyor: “Evet, şimdi sade vatandaşım, ama insanlar mutlu, ben mutluyum. Cumhuriyet Han’a gidin, bir kahvaltı yapın, kahve için. Yolda gidiyorum, insanlar ikramda bulunmak için yarış ediyorlar. Ağlayanlar, helallik diyenler, hangisini sayayım. 12 yıl boyunca, ihlâs ve inançla, samimiyetle attığımız tohumların bugün meyvesini verdiğini görüyoruz. Karasu… O su nasıl geldi, anlatması, tarifi zor. Bilenler  bilir. Emeği geçenleri kutluyorum”

Soru üzerine de, “Mevcut başkan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum ve onların başarılı olacaklarına da inanıyorum” demeyi ihmal etmedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol