Öne Çıkanlar DEDEZADE SOKAĞI HAYAT BULUYOR! BU ÖRGÜTÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ TIP VE BİYOLOJİK BİLİMLERDE İNOVASYON dizi NAİL VE ERTUĞRUL

Bu haber kez okundu.

ÖZTÜRK, “HERKES BİZE GELECEK. ÇÜNKÜ GELECEK BİZDE”

Genel Başkanlığını eski Dışişleri eski bakanı ve eski Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı GELECEK PARTİSİ Dulkadiroğlu teşkilatı, iktidarın her geçen gün artan hayat pahalılığından sıtkını sıyıran insanların umudu kendilerinde aradığını söyleyen Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk, “Haftanın belirli günlerinde, Demokrasi Meydanında kurduğumuz stantla üye kayıtlarımız sürüyor. Gördüğümüz şu ki, vatandaş mevcut iktidardan bıkmış, usanmış. İç ve dış politikada yaşanan başarısızlık insanları canından bezdirmiş. Çözümü ve umudu bizde arıyorlar.” diye konuştu.

İKTİDARLARI HEP EKONOMİ GÖTÜRDÜ, BUNLAR DA GİDECEKLER!

20 yıllık iktidarları döneminde ülkede satılmadık yer bırakılmadığını da kaydeden Başkan Latif Öztürk, özelleştirme adıyla ekonominin can damarı olan tesislerin, kurumların elden çıkarıldığının da altını çizdi, “Akaryakıt zamları dur durak tanımıyor, zaten ülkede üretim bitti, tarım ve hayvancılık can çekişiyor. Her şey ithal hale geldi. İnsanlar yaşam kavgası verirken, herkes geçim ve can derdine düştü. bu da bize olan güveni öne çıkartmaya yetiyor. Geçmişte gördük, yaşadık, iktidarları hep kötü giden ekonomi götürmüştür. Bu iktidar da kötü yönetim, kötü ekonomi yüzünden gidecekler. Zaten bu yüzden insanlar bize gelip partimize üye oluyorlar” ifadesini kullandı.  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol