banner1165
Öne Çıkanlar siyaset TÜRKİYE BİR KABİLE HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ PERFORMANS PROGRAMI VE BÜTÇE HAZIRLIK EĞİTİMİ KMS

Bu haber kez okundu.

ÖZKAN, “BİZ BU VATANI KARŞILIKSIZ SEVDİK, SEVİYORUZ”
 “Milletimizin tarih sahnesindeki 5.000 yıllık kutlu yürüyüşü bir taraftan devam ederken Diğer taraftan düşmanlarımızda milletimizin bu kutlu yürüyüşünü durdurabilmek için kuşatmalarını sürdürmektedir” diyen MHP Milletvekili adayı Ömer Özkan, bu kuşatmayı yararak, kutlu yürüyüşümüze devam etmek istediklerini söyledi.

Özkan yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; “Allah korusun bu kuşatmayı yaramadığımız takdirde 15 Temmuz’u hepimiz gördük. Maazallah birilerinin gayr-ı meşru çocukları bizi Suriye’ye çevirecekti. İkinci bir kurtuluş savaşının eşiğinden döndük. 1400 yıl önce KÜRŞAT Çin kuşatmasını yarmaya çalışırken şehit oldu, Şehit Ömer HALİSDEMİR ile bayraklaşan 15 Temmuz kahramanlarımız da Amerikan uşağı FETÖ kuşatmasını yararken şehit oldu. 1400 yıldır değişen hiçbir şey olmadı.

ÜLKÜCÜLER bu vatanı karşılıksız seven yiğit insanlardır. Söz konusu vatan olunca, “dönersem kahbeyim millet yolunda bir azimetten” diyen alperenlerdir. Ülkücüler vatan uğruna “yastığımız mezar taşı, yorganımız kan olsun” diyebilen, mukaddesleri uğruna candan da, yardan da gözünü kıpmadan vazgeçen serdengeçtilerdir.

SEÇİME GİDİYORUZ!

Genel Başkanımız bir irade ortaya koymuş ve bu iradesi mecliste karşılık bulmuştur. Seçime Gidiyoruz… 24 Haziran’da Genel Başkanımızın mimarı olduğu CUMHUR İTTİFAKININ başarısı için çalışacağız

Bu ittifak işgale karşı duranların ittifakıdır,

Bu ittifak 2500 Yıllık Devlet Geleneğimizi devam ettirmek isteyenlerin ittifakıdır

Bu ittifak 1500 Yıllık Medeniyet Değerlerimizi çiğnetmeyenlerin ittifakıdır

Bu ittifak 100 Yıllık Cumhuriyet Kazanımlarından Ödün vermeyenlerin ittifakıdır

BU İTTİFAKININ Cumhurbaşkanı adayı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’dır. Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyumuzu tereddütsüz CUMHUR İTTİFAKININ adayına vereceğiz. 

BAHÇELİ’NİN DURUŞUNU HERKES TAKDİR EDİYOR

Biz 24 Haziran seçimlerine bu şuurla hazırlanıyoruz. Genel Başkanımız her zaman TÜRK MİLLETİNE kurulmaya çalışılan tuzakları bozmuştur. Şayet genel başkanımızın dik duruşu olmasaydı O gün Ankara’da siyasi iradeyi ortaya koymasaydı Allah korusun belki biz bugün Suriye’den beter olacaktık. O sebeple mademki DEVLET BAHÇELİ’nin bu iradesi, bu duruşunu, vatan ve millet sevdasını herkes takdir ediyor;

O zaman bize de bir söz söyleme hakkı doğmuştur. ÜLKÜCÜLER… 24 Haziran’da milletimizden destek istemektedir. FETÖCÜLERE, PKK’CILARA, PYD’CİLERE dayatmacılara karşı MHP’ye destek olma zamanı gelmiştir. Buradan Tüm Kahramanmaraşlılara bütün partililerin seçmenlerine çağrı yapıyorum DEVLET BAHÇELİYE Bir şükran göstergesi olarak. 24 Haziranda oylarınızı ÜÇ HİLALİN GÖBEĞİNE basın diyorum.    

ÜÇ HİLALİ EN YÜKSEĞE TAŞIMAK İÇİN AND İÇTİK

Aziz dava arkadaşlarım: Şehitlerimize, gazilerimize sözümüz var; MHP bu seçimlerde mutlaka başarılı olacaktır. ÜLKÜCÜLER ÜÇ HİLALİ en yükseğe taşımaya ant içmiştir. Milletimizin bizi bu yolda yalnız bırakmayacağına yürekten inanıyoruz.

Arkadaşlar… İnanın bu toplantıda kendimden bahsetmeyi ar olarak gördüm. Onun için şahsım aklıma bile gelmedi. Biliyorsunuz 24 Haziran seçimlerinde Milletvekili Aday Adaylığına müracaat ettim. Önemli olan ben değilim. Önemli olan ÜÇ HİLALDIR, önemli olan MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİDİR, önemli olan Sayın Genel Başkanımız DEVLET BAHÇELİ beydir. Biz bu davanın neferleriyiz. bu davanın bayrağını en yüksek burçlara dikmeye ahdetmiş bir neferleriz. Rabbim neyi nasip ederse rızamız tamdır.

MİLLİYETÇİ HAREKETE SAHİP ÇIKMAK!

Benim Kahramanmaraşlı hemşerilerim ve Türk Milletinden naçizane talebim ÜLKÜCÜLERE, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE sahip çıkmaları, 24 Haziranda MHP Milletvekili aday listesine destek olmalarıdır. Partimizin başarısı hepimizin başarısıdır. MHP’nin başarısı TÜRK MİLLETİNİN zaferi olacaktır. MHP’nin başarısı şer ittifakının zelil düşmesi demektir.

Ben ÜLKÜCÜLERİN gözlerindeki IŞIĞI görüyorum. Ben Milletimizin Türk Milliyetçilerine bu kez destek olacağına inanıyorum. EVLADLARINI şer ittifakına yem etmeyeceğine inanıyorum. Kutlu yürüyüşümüz Rabbim nasip edecek kıyamete kadar devam edecektir.

Son olarak “Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir! Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir” diyor…

.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol