banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

ONİKİŞUBAT’A İDDİALI BİR İSİM: MUSTAFA PEHLİVAN!

21 Nisan 2017 Cuma 17:36
Bu haber 1057 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi Onikişubat İlçe Başkanlığının Olağan kongresine bir gün kala Onikişubat İlçe Başkanlığı için camianın tanınmış isimlerinden Mustafa Pehlivan adaylığını açıkladı.

ONİKİŞUBAT'A İDDİALI BİR İSİM: MUSTAFA PEHLİVAN!
 Milliyetçi hareket Partisine gönül vermiş dava arkadaşlarının yoğun talebi üzerine Onikişubat  ilçe başkanlığına aday olduğunu açıklayan Mustafa Pehlivan, “Amacımız cennet ilçemiz Onikişubat’ımızda  güzel hizmetlere imza atılmasında katkı sağlamak. Bunları hiç kimseyi ayrıştırmadan, incitmeden milliyetçi hareketi hak ettiği yere getirmek için hepinize söz veriyorum.“ dedi.

Milliyetçi Ülkücü harekette dinamik bir kadro ile vizyonunu değiştireceğini dile getiren Pehlivan, “Bizler zindanları taş medreseye mahpushaneleri mekteplere çeviren bir kültürün çocuklarıyız. Bizler bu kutlu davaya hizmet aşkıyla yola çıktık. Onikişubat yararına olanın yanında, zararına olanında sonuna kadar karşısında olacağız’’ ifadelerini kullandı.

ŞÜPHENİZ OLMASIN, BAŞARACAĞIZ

Pehlivan yaptığı açıklamada, ”Milliyetçi Hareket Partisi değerli üyeleri; 22 Nisan Cumartesi günü Onikişubat İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığına adayım. Değerli oylarınıza talibim. Güçlü bir yönetim ile Onikişubat’a hizmet etmek istiyorum.

Onikişubat’ta üç hilalli sancağımızı teslim alıp metropol ilçemizde üç hilalin şanını yürütmeye ve yükseltmeye çalışacağız. İnandığımız bu kutlu davamızda Onikişubat’ın, ülküdaşlarımızın ve bütün gönüldaşlarımızın derdi derdimiz olacaktır.

Bu kutsal davaya emek vermiş arkadaşlarım ile birlikte hep beraber daha güçlü bir şekilde Milliyetçi Hareket Partisini Onikişubat ilçemizde adeta şahlandırıp emin adımlarla Tanrı dağına çıkarcasına yılmadan ve yıkılmadan yürüteceğiz daha da ileriye taşımaya çalışacağız. Şüpheniz olmasın ki ‘başaracağız’ “ dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder