banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU ! dizi

Bu haber kez okundu.

Onaran, ziyaretlerini sürdürüyor!
 AK Partili Aday Adayı Cengiz Onaran; İlim Yayma Cemiyeti Kahramanmaraş Şubesi, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kahramanmaraş Şubesi ve Dulkadiroğlu Ziraat Odası'na gerçekleştirdiği ziyarette, seçim çalışmalarını anlatarak destek istedi. AK Parti iktidarının ülkede ekonomik ve siyasi istikrar sağladığına dikkat çeken Onaran, halk desteğinin bu seçimde de devam edeceğini ve seçimin ardından ülkenin beklediği sivil anayasanın gerçekleşmesi için de yeterli sayıda vekil çıkaracaklarını söyledi.

 

Siyasetin insan odaklı yapılmasına dikkat ettiğini ve kendisinin de siyasete halka hizmet etmek için girdiğini ifade eden Onaran, "Yeni Türkiye ve Hedef 2023 ülküsüne inandığım için de AK Parti saflarındayım. Türkiye, her geçen gün dünyada daha güçlü hale geliyor. Milletimizin iradesi, yeni seçimde de AK Parti yönünde olacaktır" dedi.

 

İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, TÜMSİAD Başkanı Adnan Toprak ve Ziraat Odası Başkanı Mehmet Çetinkaya da, Cengiz Onaran'a çıktığı yolda başarılar dileyerek, kuruluşları ile ilgili bilgiler verdiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147