Öne Çıkanlar dizi PAZAR GÜNÜ DANANIN KUYRUĞU KOPUYOR TÜRKİYE ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR KOMUTANLARDAN ZİYARET ÜNİVERSİTE SOKAĞINDA GÜLLER AÇTI

Bu haber kez okundu.

OKAY’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
 Kahramanmaraş’ın Büyükşehir olmasının ardından Merkez İlçe Teşkilatı görevindeki sorumluluk sahasını paylaştığı Dulkadiroğlu ve Onikişubat İlçelerini ziyaret eden Okay parti yönetiminde yıllardır birlikte çalıştığı arkadaşlarıyla sohbet etti.

Okay ilk ziyaretini, yıllardır vatandaşların sorunlarına çözüm bulduğu eski odasında bulunan Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici tarafından karşılanan Okay, göreve atanan arkadaşlarının bu görevi kendisinden iyi yapacaklarına inandığını belirtti. Yeni yönetimin önümüzdeki süreçte gerçekleşecek 4 seçimi de başarı ile atlatacağını dile getiren Okay, iki yönetimin de bu bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olduğunu hatırlattı.

 “ÖMER DEBGİCİ 10 YILLIK TECRÜBESİ İLE BU İŞİ BİZDEN DAHA İYİ YAPABİLECEKTİR”

Okay; “ilimizin büyükşehir olmasının ardından kurulan ilçelerimize atanan arkadaşlarımıza hayırlı olsun ziyaretimizde bulunmuştuk. Arkadaşlarımızın yeni yönetimi de belirlendi ve başarılar diliyoruz. Ak Parti güçlü bir partiye ve güçlü bir teşkilata sahiptir. Daha önce birlikte 10 yıllık siyaset yaptığımız arkadaşımız Ömer Bey, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı olarak göreve başladı, kendisine başarılar diliyorum. Şundan eminiz ki Ömer Debgici kardeşimiz bu işi bizden daha iyi yapabilecek durumdadır. Geçmişteki 10 yıllık tecrübesi ile hareket edecektir. Bu yaklaşan yerel seçim süreci ve arkasından Cumhurbaşkanlığı seçimi, arada bir referandum ve ardından 2015’teki milletvekilliği genel seçimleri Dulkadiroğlu Teşkilatı’nın sevk ve iradesini yapacaklar. Kesinlikle bu seçim sürecinde bu üst üste 4 seçim sürecinden ve daha önceki seçim süreçlerinde olduğu gibi Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatı büyük başarılarla çıkacaktır. Buna bizim inancımız tamdır” dedi.

“ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN”

Yönetim kurulunu belirledikten sonra yerel seçim çalışmalarına başlayan Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ise Okay’a başarı dileklerinde bulundu.  Okay; “Bizleri burada ziyaret etmeniz bizim için çok büyük bir onurdur. Yıllarca beraber çalıştık. Neticesinde merkez ilçemizin sona ermesi yerine kurulan yeni ilçelerimizden Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığımıza Genel Merkezimiz tarafından bizim atanmamız ve ekibimizi oluşturup göreve başlamamız akabinde bizi ziyaret etmeniz bizlere onur ve şeref vermiştir. Bizde bunca yıllık beraber çalışmamızın karşılığında aldığımız görevi inşallah en iyi şekilde devam ettireceğiz ve sizlerin bıraktığı yerden de laikiyle ileriye götürmeye çalışacağız. Yerel seçim çok önemlidir, 2 tane İlçe Belediyesi, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve seçimleri çok önem arz ediyor. Bizler tecrübeli bir ekip olarak aynı arkadaşlarla, yeni arkadaşlarımızla hep beraber bu süreci götüreceğiz. Bu görevlere kaldığımız yerden devam edeceğiz.”

“ AHMET ÖZDEMİR’İN BAŞARILI OLACAĞINA İNANCIMIZ TAM”

Dulkadiroğlu’dan sonra Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir ve yönetimini de ziyaret eden Ak Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Necati Okay, Özdemir’e ve yeni yönetimine başarılar diledi. Okay; “10 yıldır bu teşkilatların içerisinde beraber çalıştığımız bir arkadaş. Tecrübeli bir arkadaştır. Çok güzel bir yönetim kurulu oluşturdular. İnşallah bizden çok daha başarılı olacaklarına inanıyoruz. Önümüzde seçim süreçleri mevcut. İnşallah bu arkadaşlarımız yönetim kuruluyla Ak Parti’mizi burada daha önce ki başarılı sonuçların daha iyisini alacaklar. Kahramanmaraş’ımızda yapacakları hizmetlere, Ak Partimiz deki yapacakları hizmetlerden dolayı ve bu seçim sürecindeki yapacakları çalışmalarda kendilerine başarılar diliyorum. Kesinlikle başarılı olacağına inancımız da tam. Bugün kendisini ziyarete geldik. Bundan siyasi çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

 “BELEDİYE BAŞKANI OLURSA ORADA DA ÇOK İYİ HİZMETLER YAPACAĞINA İNANIYORUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Onikişubat İlçe Başkanı Av. Ahmet Özdemir ise Okay’un belediye başkanı olması halinde başarılı bir yönetim sergileyeceğine inandığını söyledi. Özdemir; “bayrağı bize devir eden eski merkez ilçe başkanımızın ziyareti bizi  mutlu etti. Geçtiğimiz günlerde Aday adaylığını açıklamasıyla mutluluğumuz daha da arttı. Bu yolda başkanımıza başarılar diliyoruz. Kendisi çok değerli bir büyüğümdür. Yaptığı işleri çok takdir ederek izliyorum. Bu anlamda onun belediye başkan aday adayı olması, beni gururlandırdı. Çünkü ilçe başkanlığındaki başarıyı burada göstereceğine inanıyorum. İnşallah başarılı olacağını inanıyorum. Ekip arkadaşları geçmişte ilçe yönetiminde çok iyi hizmetler yaptılar. İnşallah belediye başkanı olursa orada da çok iyi hizmetler yapacağına inanıyorum.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol