banner881

banner882

banner883

banner884

banner885

banner886

banner887

banner888

banner889

banner890

banner891

ÖÇAL’A MAHALLE DAYANMIYOR, TEMPOYU YÜKSEK TUTUYOR

09 Haziran 2018 Cumartesi 14:08
Bu haber 250 kez okundu

27. Dönem Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal beraberinde İl Başkan Yardımcısı Nurseni Alagöz, Onikişubat İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, İlçe Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte bugünde Onikisubat ilçesindeki Haydarbey Mahallesinde site ziyaretinde bulundular.

ÖÇAL'A MAHALLE DAYANMIYOR, TEMPOYU YÜKSEK TUTUYOR
  

Site sakinlerine hitap eden Milletvekili Adayı Habibe ÖÇAL : "24 Haziran’da Allah’ın izni ile asrın seçimini  gerçekleştireceğiz, 16 yıldır iktidarda yaptıklarımızın daha fazlasını yapmak için 24 Haziran’dan sonra inşallah güçlü hükümet, güçlü meclis, bağımsız ve güçlü yargı ile önümüzdeki yüzyılın Türkiye'sini inşa etme noktasında çok önemli bir adım atmış olacağız. Güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye diyerek yola çıktık. AK Parti bugüne kadar 16 yıldır vesayetleri engelleri aşa aşa millet lehine kazanımları elde ede ede geldi. Türkiye’yi alt gelir grubundan üst gelir grubuna taşıdık. Türkiye’yi orta gelir tuzağına düşürmek istiyorlar ama inşallah önümüzdeki süreçte ülkemizi üst gelir ligine taşıyacağız. " dedi.

Mahalle ziyaretinin ardından Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Başkanı Nazlı Ceylan Balduk Kurtul ve Yönetim Kurulu ile Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur ve Yönetim Kurulu bir araya gelerek çalışma hayatındaki kadınların sıkıntılarının çözümü ve şehrimizin zenginlikleri, avantajları üzerinde istişarelerde bulunuldu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder