banner1028
Öne Çıkanlar MEHMET UĞUR DİLİPAK YENİDEN ADAY HERKES KENDİ İŞİNİ YAPMALI KALE ZIYARETLERINI SÜRDÜRÜYOR TEMELİMİZ SAĞLAM! siyaset
banner1034

Bu haber kez okundu.

NARLI, İKİNCİ KEZ MECLİS GÜNDEMİNDE!

Kahramanmaraş'ın çalışkan vekili Ali Öztunç, yaklaşan soğuk ve yağışlı kış ayları öncesi memleketinin bozuk yollarına çözüm arıyor.

Her kış ayı yağışlarla birlikte çok sayıda çukurun oluştuğu, çamur deryasına içerisinde araba geçmez insan yürüyemez hale gelen mahalle yollarını sık sık gündeme getiren Öztunç, bu seferde daha önce bir an evvel yapılmasının elzem olduğunu belirttiği Narlı yollarını tekrar hatırlattı.

Vatandaşların tüm şikayetlerine ve girişimlerine rağmen yolların düzeltilmemesine tepki gösteren Öztunç, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un yazılı olarak cevaplandırması istemiyle verdiği soru önergesinde konuyu bir kez daha TBMM gündemine getirdi.

ÖZTUNÇ'UN ÖNERGESİ AYNEN ŞU ŞEKİLDE;

Kahramanmaraş’ta birçok ilçemizin mahalle yollarının perişan durumunu ilgili bakanlık nezdinde önergeler vererek dile getirmeme rağmen hiçbir gelişme olmamıştır. Kış aylarına girdiğimiz bu günlerde yağışlarla birlikte mahalle yolları çamurdan geçilmez bir hal almaktadır. Bu ilçelerimizden biri olan Pazarcık’taki Narlı Mahallemizin yollarının yağmurlar başlamadan yapılması vatandaşımızı mutlu edecektir.

Buna istinaden;

1- Pazarcık İlçesi Narlı Mahalle yolları vatandaşı bezdirmiş durumdadır. Bu mahallemiz için daha önce verdiğim önergeye istinaden neden bir gelişme olmamıştır?

2- Narlı Mahallemizin yollarını ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?                         

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1024

banner1033

banner1029