Öne Çıkanlar ALTINORDU DARBE YAPTI! SANKİ KARDEŞ GİBİLER B.Ş. BELEDİYESPORA BAŞKAN ARANIYOR! MUTLULUKLARIN PAYLAŞILDIĞI ZAMANLARDIR” Seçim 2015

Bu haber kez okundu.

 NACAR KAMUOYUNUN İLGİ ODAĞI OLDU

23 Mart pazartesi günü, Necip Fazıl Kültür Merkezinde yapılan sivil toplum kuruluşlarının oy kullanımında da dikkatleri üzerine çeken AK Parti Milletvekili aday adayı, aynı zamanda da Türkiye Tanıtma Portalı (TÜRTAP) Genel Başkanı olan Mikail Nacar, meclise göz kırpan isimler arasında gösteriliyor.

MİKAİL NACAR VE ÖZGEÇMİŞİ

1973 Kahramanmaraş-Andırın ilçesi doğumlu. İlkokulu, ortaokulu, liseyi Osmaniye İli Kadirli İlçesi’nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. Askerliğini kısa dönem olarak İzmir Yeni Foça’da komando olarak tamamladı. İş hayatına 1995 yılında Kadirli’de aile mesleği olan kuyumculukla başladı.

1997 yılında Kadirli’de ilk resmi döviz bürosunu açtı.1998 yılında Osmaniye İlin’ de birinci sırada vergi rekortmeni oldu. 2007 yılından kuyumculuk ve döviz bürosu faaliyetleri yanı sıra yenilenebilir enerji yatırımlarını (HES, RES, GES) sürdürmekte.

2014 Haziran ayında TUTAP Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi.

2015 Şubat ayından beri TUTAP Genel Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147