banner968

MİLLETVEKİLİ ADAYI CELALETTİN GÜVENÇ AFŞİNDE...

01 Haziran 2018 Cuma 17:11
Bu haber 285 kez okundu

24 Haziran seçimlerinde Seçim çalışmaları kapsamında AFŞİN ilçesine gelen Güvenç ilçede yoğun temaslarda bulundu. AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ender Umut Pabuçcu, İlçe Başkanı Av İsmail Safi, Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güven, İlçe Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleriyle beraber Esnaf ziyaretlerinde bulundu.

MİLLETVEKİLİ ADAYI CELALETTİN GÜVENÇ AFŞİNDE...
 Yoğun geçen ziyaretlerde vatandaşın 24 Haziran seçimleri için hazır göründüğü ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lehine destekler verdiği gözlendi. Seçim çalışmaları için gerçekleşen çalışmalarda vatandaşların birebir yaşadığı problemlerle de ilgilenen Celalettin Güvenç "Aslolan Millettir, 16 Yıldır güçlü desteklerinizle buradayız, sizlerin sayenizde buradayız, ondan dolayı yine size geldik, milletin partisi millete gider" diyerek desteklerini istedi...

İLK GÜNDEN BU TARAFA 2023 DİYORUZ

Daha sonra İlçe seçim bürosuna giderek Afşinli vatandaşlarla bir araya gelen Güvenç burada toplanan vatandaşlara 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak " İnşallah yeni sistemde  Güçlü Meclis, Güçlü Cumhurbaşkanı sloganıyla çıktığımız, genç ve dinamik kadrolarımızla 2002 aldığımız kara tablodan sonra, her geçen gün bir ileriye taşıdığımız Türkiye'yi bugün Dünya 5 den büyüktür diyecek noktalara getirdik. Güçlü desteklerinizle inşallah, İlk günden bu tarafa 2023 diyoruz ya hep, işte 2023 e varan son seçim, bu yükselen bu şahlanan ülke artık daha özgür, daha güçlü, ekonomik olarak tam bağımsız bir ülke olması için bir kere daha Cumhurbaşkanıyla ve Meclisiyle güçlü bir yetki istiyor."" diyerek 24 Haziran seçimleri için desteklerini istedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder