banner648

banner637

banner650

MHP’DE NÖBET DEĞİŞİMİ

03 Eylül 2017 Pazar 13:32
Bu haber 1223 kez okundu

Üçüncü kez yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş il başkanlığı seçiminde, rakibi Ömer Özkan’a 1 oy fark atarak galip gelen ve il başkanı seçilen Ertuğrul Doğan, devir teslim töreni ardından koltuğuna oturdu.

MHP'DE NÖBET DEĞİŞİMİ
 Parti binasında gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan, ülkücü olduğunu belirten ve daha önce de Ülkü Ocaklarında görev aldığını yineleyen MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan, 2 kez iptal edilen ve 3. genel kurulda gerçekleşen seçimin heyecanlı, çekişmeli, ama şölen havasında geçtiğini söyledi.

“Hepimizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Hele şu günlerde, buna daha çok ihtiyaç varken, Allah korusun biz bölünürsek Türkiye bölünür, İslam dünyası bölünür. Biz bu ülkeye sevdalıyız. Bizdeki sevda 3 hilal sevdasıdır” diyen ve hafta içinde mazbatasını alan Ertuğrul Doğan, bu kez huzurda olmayan (özel işi sebebiyle şehir dışında bulunduğundan) Başkan Süleyman Öner’den (yardımcısından) görevi devraldı, ‘bismillah!’ diyerek koltuğuna oturdu.

Devir teslim gününde Ülkü Ocakları başkanı, ilçe teşkilat başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer hazır bulundu.

KİMLİK GAZETESİ olarak Başkan Doğan’a başarılar diliyoruz.  

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder