Öne Çıkanlar KAHRAMANMARAŞ PİAZZA 2. YAŞINI KUTLUYOR dizi UNESCO DÜNYA MİRASLARI SERGİSİ AÇILIŞI … AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ kahramanmaraş belediyesi

Bu haber kez okundu.

MHP seçim startını verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı'nın İlçelerde periyodik olarak devam edecek olan İstişare Toplantılarının ilkini geçtiğimiz hafta sonu Göksun İlçesinde gerçekleştirdi.

Toplantıda Teşkilatların genel değerlendirmeleri ve İlçelerin genel sorunları ile çözüm yollarının ne olduğu konuları tartışılarak çözüm önerilerinin dile getirilmesi sağlandı.

Ayrıca Kahramanmaraş'ın Büyük Şehir olma çalışmaları değerlendirilerek Teşkilatların bu konuda bilgilendirilmesi ve buna göre hazırlıkların yapılması masaya yatırıldı.


Bunların ışığı altında yaklaşan Mahalli Seçimlerle ilgili yapılması gereken çalışmalar değerlendirilerek gerek Büyük Şehir, gerekse İlçe

Belediyelerinde seçimlere iddialı olarak girilmesi konusunda gerekli hazırlıkların başlatılması konusunda görüş alışverişi yapıldı.

İl Başkanı Mustafa Bastırmacı yaptığı açıklamada, Mahalli seçimlerde gerek Belediye Başkan adayları, gerekse Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi adaylarının tespitinde çok hassas davranılacağını, 'Adaya Uygun Görev Değil, Göreve Uygun Aday' düsturundan hareketle bu görevleri layıkıyla yerine getirebilecek yapıda başarılı, becerikli, kariyer sahibi ve Kahramanmaraş'ın meselelerine vakıf ilkeli ve dürüst insanların bu görevlere getirileceğini belirtti

İl Başkanı Bastırmacı, bu konuda önceliklerinin ise bu görevlerde Teşkilat Mensuplarının mutlaka ön planda tutularak, Teşkilatlarda birlik ve beraberliğin devamı ve Teşkilatta 'Aile Yapısı'nın daha da güçlendirilmesinin sağlanacağını belirtti.


İstişare Toplantısına   İl Divan Kurulu Üyeleri, Kahramanmaraş Merkez İlçe Başkanı Mesut Tosun, Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir, Afşin İlçe Başkanı Mehmet Taşkale, Göksun İlçe Başkanı Ayhan Zencir, Andırın İlçe Başkanı Ali Çatalbaş, Türkoğlu İlçe Başkanı Orhan Sarı, Pazarcık İlçe Başkan Vekili Mehmet Dönücü, Çağlayancerit İlçe Başkanı Adem Yavuz, Ekinözü İlçe Başkanı Tahsin Çiçek, Nurhak İlçe Başkanı Tuncer Şahin ile kalabalık bir partili gurubu katıldı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1245

banner1233

banner1234

banner1246

banner1248

banner1237