Öne Çıkanlar KAHRAMANMARAŞ PİAZZA 2. YAŞINI KUTLUYOR dizi UNESCO DÜNYA MİRASLARI SERGİSİ AÇILIŞI … AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ kahramanmaraş belediyesi

Bu haber kez okundu.

MHP Pazarcık’ta iftarda buluştu
 MHP Pazarcık Kadın Kolları Başkanı Cangüven tarafından Pazarcık Menzil Lokantasında düzenlenen iftar programına Milletvekili Mesut Dedeoğlu, İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Merkez İlçe Başkanı Mesut Tosun, Kadın Kolları İl Başkanı Halide Abken, Pazarcık İlçe Başkanı Ali Kaykı, Pazarcık Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Şahin, Milletvekili adaylarından Aydoğan Büyüköz ve çok sayıda partili katıldı.Yapılan iftarın ve duaların ardından hoş geldiniz konuşması yapan MHP Pazarcık Kadın Kolları İlçe Başkanı Emine Cangüven
: “Bu önemli göreve beni layık gördüğünüz ve bugün beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim.

Ayrıca benden önceki başkanımız Güllü İşçi’ye çalışmalarından dolayı ve bana desteği adına teşekkürlerimi sunarım.

Hep birlikte el ele vererek partimizi Pazarcık’ta partimizi 1. parti yapacağız” dedi ve bütün kadınları MHP’ye davet etti. 

Kadın Kolları İl Başkanı Halide Abken ise; yeni görevinde Emine Cangüven’e başarılar dileyerek, her zaman her konuda yanlarında olacaklarını söyledi.

Pazarcık İlçe Başkanı Ali Kaykı’da yaptığı konuşmasında: “Kadın Kolları İlçe Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Kendisinin partimize büyük katkılarının olacağına inanıyor ve hep birlikte Pazarcık ilçemizde MHP’yi harekete geçirerek 1. parti yapacağız” dedi.

MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Pazarcık Kadın Kollarına teşekkür ederek: “Böylesine güzel bir Ramazan akşamında bizleri bir araya getiren Kadın Kolları İlçe Başkanımıza teşekkür ediyor ve görevinde başarılar diliyorum.

MHP olarak bu gün burada verilmiş olan yemeğin, birlikteliğimizin sonsuza dek süreceğinin ve MHP’nin Pazarcık ilçemizde harekete geçeceğinin göstergesidir.

Bilindiği üzere ülkemizin geldiği konum ve şartlar endişe verici. Suriye krizi bir taraftan, Güneydoğu meselesi bir taraftan, bir taraftan ekonomik çöküntü ve sosyal hayatın getirmiş olduğu ahlak çöküntüleri maalesef her tarafımızı sarmış durumda. Önümüzde süreç hem ülke, hem milletimiz adına darboğazdan geçtiğimiz bir süreç. Bu süreçten kurtulmak için Milliyetçi Hareketin iktidarına ihtiyaç vardır. Tüm dava arkadaşlarıma inanıyorum ki hep birlikte çalışıp, bunu başaracağız” diye konuştu.

İftar programına katılmadan önce Pazarcık İlçe Teşkilatına ziyarette bulunup partilileriyle sohbet eden ve sorunları dinleyen Milletvekili Mesut Dedeoğlu, iftar programında yaptığı konuşmasında: “İftarımızı beraber açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yeni kadın Kolları İlçe Başkanımıza bizleri bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum.

Genel seçimlerin üzerinden 15 ay gibi bir zaman geçti. Genel seçimlerde Pazarcık İlçe Teşkilatımız, Kadın Kollarımız ve Ülkü Ocaklarımız büyük bir özveri ile çalıştılar. O zaman hep birlikte çalışmalarımız yürüttük. Seçimin ardından teşekkür ziyaretlerimizde hep birlikte gerçekleştirdik. Şimdi meclis tatilde, 90 gün boyunca memleketimizdeyim. Hemşehrilerimle birlikte olacağım. Eylül ayı içerisin de Pazarcık programımız var. Burada vatandaşlarımızı sivil toplum ve kamu kuruluşlarımızı ziyaret edip, beklentileri nelerdir, sorunlar nelerdir dinleyip, çözüm için meclise taşıyacağım.


Yaklaşık 1 yıl içerisinde yerel seçimler yapılacak. Pazarcık bizim kalemiz. Daha önce belediye bizdeydi. Yine özveri ile çalışıp hep birlikte kalemizi tekrar alacağız ve Pazarcık halkına hak ettiği hizmeti en iyi şekilde sunacağız.” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1245

banner1233

banner1234

banner1246

banner1248

banner1237