banner749

banner750

banner727

MHP Beyoğlu’na çıkartma yaptı

17 Haziran 2012 Pazar 16:23
Bu haber 1029 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş teşkilatı, Beyoğlu Beldesine çıkartma yaparak, 2014 seçimleri için start verdiklerini ortaya koydular.

MHP Beyoğlu'na çıkartma yaptı
 Beraberinde MHP Merkez İlçe Başkanı Mesut Tosun ve il – ilçe yönetim kurulu üyeleri olduğu halde, Beyoğlu Belde Teşkilatını ziyaret eden MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, her geçen güçlenen teşkilat yapısı, yapıcı muhalefet tavırları ile iktidarı eleştirmeye devam edeceklerini, yaklaşan seçimler sebebiyle de ilçeleri ve beldeleri de ziyaret ettiklerini, partisine yoğun ilg2inin olduğu Beyoğlu beldesinde arkadaşları ile bir araya geldiklerini belirterek, “Biz teşkilat olarak düğmeye bastık, istiyoruz ki mahalli ya da genel seçimlere güçlü girelim. Bunun için halk bizi bekliyor, biz de halkımızın ayağına  gidiyoruz, anlatıyoruz. AK Parti iktidarının doğruları kadar yanlışlarını, aldığı eksik kararları, yanlış icraatlarını eleştirdiğimiz gibi, bunları halkla paylaşıyoruz. Çünkü halkımızın doğru bilmesi gereken yerel ya da ulusal meseleler v ar. İktidar halkı yanlış yönlendiriyor ve bilgilendiriyor.” dedi.

Bastırmacı, doğruları anlatmak, halkın duygularını paylaşmak ve AK Parti iktidarının yanlışlarını kamuoyu ile paylaşmak üzere ilçe ve belde teşkilat gezilerinin devam edeceğini söyledi.,


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder