Öne Çıkanlar KUDUZ MÜCADELESİNDE HAVADAN AŞILAMA PROJESİ İHRACAT VE SANAYİ ÜRETİMİ ARTTI ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI Akbaba Ailesi siyaset

Bu haber kez okundu.

MERKEZ PARTİ: “ÜLKE İYİ YÖNETİLMİYOR!”
 Haftalık mutad toplantıları için parti binasında sık sık arkadaşları ile bir araya geldiklerini, yerel ve ulusal gündemi tartıştıklarını söyleyen Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı Enver Horozoğlu, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Hasan Bayramoğlu ve İl Başkanı-GİK Üyesi Hayati Güneş, siyasetin her geçen gün yerlerde süründüğünü, bozuk ekonominin piyasayı öldürdüğünü, artan dolar ve Euro karşısında sanayicilerin ve esnafın zor günler geçirdiğini belirterek, “Bizler yarın seçim varmış gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teşkilatları yeniden harekete geçirmek adına diğer siyasi parti temsilcileri ile de görüşüyoruz. En büyük arzumuz, siyasetin yeniden parlamenter sisteme dönmesi. Çünkü biz ülkenin elden gittiğine inanıyoruz. Yetişin!” dediler.

Merkez Parti temsilcileri son olarak, “Bizdeki birliktelik, menfaat birlikteliği değil, olmaz da. Ve bizim aramıza nifak giremez” diye konuştular.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol