banner881

banner882

banner883

banner884

banner885

banner886

banner887

banner888

banner889

banner890

banner891

MERKEZ PARTİ: “ÜLKE İYİ YÖNETİLMİYOR!”

15 Nisan 2018 Pazar 17:50
Bu haber 678 kez okundu

Yeni siyasetin ilk partisi olarak siyasi arenada yerini alan, ‘önce insan’ sloganı ile kurulan ve liderliğini, genel başkanlığını da Prof. Dr. Abdurrahim Karslı’nın yaptığı Merkez Parti Kahramanmaraş Teşkilatı, yarın seçim varmış gibi çalışmalarını sürdürüyor.

MERKEZ PARTİ: 'ÜLKE İYİ YÖNETİLMİYOR!”
 Haftalık mutad toplantıları için parti binasında sık sık arkadaşları ile bir araya geldiklerini, yerel ve ulusal gündemi tartıştıklarını söyleyen Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı Enver Horozoğlu, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Hasan Bayramoğlu ve İl Başkanı-GİK Üyesi Hayati Güneş, siyasetin her geçen gün yerlerde süründüğünü, bozuk ekonominin piyasayı öldürdüğünü, artan dolar ve Euro karşısında sanayicilerin ve esnafın zor günler geçirdiğini belirterek, “Bizler yarın seçim varmış gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teşkilatları yeniden harekete geçirmek adına diğer siyasi parti temsilcileri ile de görüşüyoruz. En büyük arzumuz, siyasetin yeniden parlamenter sisteme dönmesi. Çünkü biz ülkenin elden gittiğine inanıyoruz. Yetişin!” dediler.

Merkez Parti temsilcileri son olarak, “Bizdeki birliktelik, menfaat birlikteliği değil, olmaz da. Ve bizim aramıza nifak giremez” diye konuştular.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder