banner1078
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI ÖZEL TARAFTARLAR HEDEFIMIZ ONCE IYI INSAN YETIŞTIRMEK TANRIVERDİ: ASLA GERİ DÖNMEYİ DÜŞÜNMEDİLER FALA BAKACAK!

Bu haber kez okundu.

MAHİR ÜNAL, YALNIZ DEĞİLDİ
 11 Haziran Pazar günü, cuma namazı sonrası ilkin Valiliğe giden, Vali Vahdettin Özkan’ı makamında ziyaret eden Mahir Ünal, ülkeyi ve Kahramanmaraş’ı güzel günlerin beklediğini kaydetti.

Daha sonra partiye geçen, İl Başkanı odasında bir süre dinlenen ve partili arkadaşları ile sohbet eden, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, parti önünde kurulan platformda konuştu, görevlendirme sebebiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’a teşekkür ederek, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ile birlikte partinin Kahramanmaraş ayağının daha da güçlendiğini, bunun huzura, barışa ve istikrar yanında, hizmete dönüşeceğini ifade etti.

Akabinde Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’tan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler edindi.

Mahir Ünal’ı yalnız bırakmayanlar arasında, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat İlçe teşkilat Başkanı Av. Fırat Görgel, Dulkadirdoğlu İlçe Teşkilat Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılıç, eski milletvekili Yıldırım Ramazanoğlu, bazı ilçe belediye ve teşkilat başkanları ile çok sayıda kadın ve erkek partili yer aldı.

  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol