KÜLLERİNDEN YENİDEN Mİ DOĞUYOR?

12 Ocak 2019 Cumartesi 16:07
Bu haber 661 kez okundu

Yeniden yapılanma içerisine giren Anavatan Partisi, Kahramanmaraş İl Başkanlığı, Dulkadiroğlu, Onikişubat, Türkoğlu, Elbistan ve Afşin İlçelerini kuran teşkilatlar kongrelerini tamamladılar.

KÜLLERİNDEN YENİDEN Mİ DOĞUYOR?
 Anavatan Partisi ilçe kongrelerini tamamladıktan sonra, Kahramanmaraş İl Kongresini yaptı. Kongre’de konuşma yapan İl Başkanı Mükerrem D. Hocaoğulları şunları belirtti;  “Yeniden yapılanma içerisine giren Anavatan Partisi olarak, Kahramanmaraş İl Teşkilatının yanı sıra,  Onikişubat,  Dulkadiroğlu, Türkoğlu, Elbistan ve Afşin ilçe teşkilâtlarımızı da kurarak, bu ilçelerimizin de kongrelerini tamamlamış bulunmaktayız” dedi

   

Başkan Hocaoğulları; “Bu günde Kahramanmaraş İl Teşkilâtımızın 1. Olağan kongresini tamamladık. Partimiz, kurucumuz ve eski cumhurbaşkanımız rahmetli Turgut Özal'ın izinde, onun idealleri ve hedefleri doğrultusunda siyasi yaşamını güçlü bir şekilde sürdürmek için tüm gücüyle çalışacaktır.

Genel Başkanımız sayın İbrahim Çelebi  önderliğinde, şu anda 67 olan ve yakında 81 ile yayılacak olan Teşkilâtlarımız ile ülkemizin bekası ve güçlü bir yapıda hak ettiği muasır medeniyetler düzeyine gelmesi için çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz.

Büyük Anavatan ailesi olarak buna odaklandık. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadesini kullandı.  

KONGRE İL YÖNETİM KURULU ASİL LİSTESİ

1.    Mükerrem D. Hocaoğulları 2. Fatih Kalaycı 3. Fatih Döner 4. Mükrime Sırma

 5. A. Sibel Sırma 6. Emin Yüksekdam 7.Mevlüt Tontuş 8. Sedat Yağlıcaoğlu 9. Ömer Binboğa.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder