banner746

KODAZ, İYİ PARTİ KURUCULAR KURULUNDA

27 Ekim 2017 Cuma 16:38
Bu haber 838 kez okundu

Meral Akşener önderliğinde kurulan ve Türk siyasetine yeni bir soluk getiren İyi Parti’nin Kurucular Kurulu’nda Kahramanmaraş’tan Av. Günay Kodaz yer aldı.

KODAZ, İYİ PARTİ KURUCULAR KURULUNDA
 İyi Parti’nin 200 kişilik Kurucular Kurulu listesinde yer alan Av. Günay Kodaz, Genel Başkanları Meral Akşener’le uzun bir yol arkadaşlığı yaptı ve partinin kuruluş aşamasında özellikle tüzük çalışmaları olmak üzere her alanda büyük katkılar sağladı.

Kodaz, daha önce yapmış olduğu açıklamasında da Türkiye siyasetine, demokrasisine büyük katkı sağlayacağına inandığı Meral Akşener’le birlikte hareket ettiğini söylemişti.

Siyasi tecrübeye ve birikime sahip olan, MHP’de uzun yıllar siyaset yapan, 2011 ve 2016 genel seçimlerinde Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı olan Av. Kodaz’ın İyi Parti’de daha önemli görevlere de getirileceği yorumlar arasında.

Türkiye siyasetine yeni bir soluk getiren ve coşkulu bir törenle kurulan İyi Parti, gündemin konusu olurken, Kurucular Kurulu’nda yer alan Av. Kodaz da Kahramanmaraş’ın siyasi gündemine oturdu.

Hemşehrimiz Av. Günay Kodaz’ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder