banner881

banner882

banner883

banner884

banner885

banner886

banner887

banner888

banner889

banner890

banner891

İYİ’LER KAZANACAK, ÜLKE KAZANACAK!

15 Nisan 2018 Pazar 17:53
Bu haber 721 kez okundu

Havaların ısınmasıyla birlikte, bir erken seçimin de gündemde olduğu günümüzde siyasi partiler çalışmalarını sürdürürken, yerel ve ulusal siyasete yeni bir soluk getirdiği düşünülen İYİ Parti İlçe Başkanları, Kimlik Gazetesine bir nezaket ziyaretinde bulundular.

İYİ'LER KAZANACAK, ÜLKE KAZANACAK!
 Ülkenin İYİ Partiye ihtiyacı olduğunu ifade eden Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Av. Neslihan Koca Nergiz ile Onikişubat İlçe Başkanı Devlet Ağdur, her gün dalgalı bir zik-zak çizen bir kur, endişe veren, yatırımcıyı kaygılandıran kötü giden ekonomi sebebiyle piyasanın daraldığını, ticaret erbabının, esnafın ve sanayicilerin artan dolar ve euro sebebiyle zor günler geçirdiğini belirterek, iktidarın İYİ Parti’den korktuğunu, gelecekte siyasete mührünü vuracağını, anketlerin bunun en belirgin örneği olduğunu söylediler.

Türkiye’nin İYİ Parti’ye ihtiyacı olduğunu yineleyen Nergiz ve Ağdur, İYİ’lerin her zaman el üstünde tutulduğunu, ilgi gördüğünü, itibar ve güveni temsil ettiğini ifade ederek, hem seçime gireceklerini, hem de artan oyyüzledeleri ilesiyasette sözsahibi olacaklarını, son olarak da Türkiye’yi İYİ günlerin beklediğini sözlerine eklediler. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder