banner1268
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ EĞİTİM VE TATBİKATLARDA HIZ KESMİYOR DİN GÖNÜLLÜLERİ İLE İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ PERSONELLERİ İFTARDA BULUŞTU OKAY; HİZMETTE SINIR TANINMAZ! SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU ÇOCUKLAR 23 NİSANDA PİAZZADA!

Bu haber kez okundu.

İYİ PARTİLİ KAMALAK, “İNSANLAR GÜLMEYİ UNUTMUŞ!”

Gittikleri işyerleri ve STK temsilcilerinin kendilerini sabırla dinlediklerini belirten İYİ parti Genel Merkezi Disiplin Kurulu Üyesi Av. Muhammed Furkan Kamalak, iktidarın gözlerindeki ışıltının kaybolduğunu, vatandaşın gözlerindeki ışıltıdan İYİ partiye olan ilgi ve teveccühün arttığına dikkat çekti.

ESNAFIN MORALİ ÇOK BOZUK!

“Bir dokunuyor, bin ah işitiyoruz!” diyen Furkan Kamalak, esnaf ziyaretleri sırasında işyerlerindeki çalışanlar kadar işyeri sahiplerinin de ciddi sıkıntılar içinde olduğunu gördüklerini belirterek, “Gördük ve duyduk ki, vatandaş, esnaf kesimi, bugün sattığının yerine yarın yenisini koyamıyor. Moralleri bozuk. Her gün gelen zamlar, oynak piyasa, yarına olan güvensizlik, vatandaşı çaresizlik girdabına sürüklemiş” dedi.

MALİ MÜŞAVİRLER VE ESNAF ODASI ZİYARETİ

Beraberinde İl Başkan Yardımcısı Süleyman İpbüken, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Fatih Öztürk, partinin etkin ismi Neslihan Koca Nergiz ve Hakan Peltek olduğu halde STK ve esnaf ziyaretlerini sürdüren Furkan Kamalak, belediye çarşısındaki esnaf ziyaretleri sonrası, Serbest Muhasebe Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdullah Kalın, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkârları Odalar Birliği Başkanı Ahmet Kuybu yanında, Esnaf Birlik Sarayı içindeki esnaf oda başkanlarını da ziyaret ederek yarınlara dair kaygılarını ifade ederken, onların sorunlarını dinledi.

İNSANLAR ARTIK SUSMAK YERİNE YÜKSEK SESLE KONUŞMAYA BAŞLADI

“Yakın zamana kadar konuşmaktan kaçınan, işimden ve ekmeğimden olurum kaygısı ile susmayı yeğleyen insanların artık büyük harflerle konuşmaya başladığını gördük!” diyen Kamalak, insanları mutsuz, bitkin ve yarınları düşünmekten yorgun düştüğüne dikkat çekti, “Artan döviz, hükümetin aldığı dikiş tutmaz ekonomik kararlar, sınır tanımayan akaryakıt zamları insanları sokağa çıkmaz, tatile gidemez hale getirdi. dikkat ediyorum, insanları yüzü gülmüyor, gülmeyi unutan insanların yüzünü biz güldüreceğiz” ifadesini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1271

banner1272

banner1273

banner1275

banner1277

banner1278

banner1293

banner1298

banner1300

banner1279

banner1280

banner1281

banner1285

banner1286

banner1287

banner1295

banner1282

banner1283

banner1284

banner1290

banner1292

banner1299