banner1268
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ EĞİTİM VE TATBİKATLARDA HIZ KESMİYOR DİN GÖNÜLLÜLERİ İLE İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ PERSONELLERİ İFTARDA BULUŞTU OKAY; HİZMETTE SINIR TANINMAZ! SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU ÇOCUKLAR 23 NİSANDA PİAZZADA!

Bu haber kez okundu.

İYİ PARTİ’Lİ KADINLAR, KENDİLERİNİ KİMLİKTE BULDULAR!

Partinin sloganı olan “Millet bizi çağırıyor!” diyen İYİ Parti STK’lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Süleyman İpbüken, Kadın Kolları İl Başkanı Ayla Çiftçi, Kadın Politikaları Teşkilat Başkanı Filiz Türk, Kadın kolları Başkan Yardımcısı Gülay Bayazıt, Kadın Politikaları Başkan Yardımcısı Halime Gürler, Kadın Politikaları Başkan Yardımcısı Sema Karadöl, Onikişubat Kadın Politikaları Başkanı Şenay Tanır ve Dulkadiroğlu Kadın Politikaları Başkanı Hacer Kahveci’den oluşan siyasiler, KİMLİK GAZETESİ’ne br nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

GİDECEKLER, ÇÜNKÜ AZ KALDI

Ziyaret öncesi KİMLİK GAZETESİ sahibi ve sorumlu yazı işleri Müdürü Mehmet Fiskeci ile kahvaltı masasında yerel ve ulusala dair meseleleri gündeme taşıyan İYİ Parti teşkilatı, “Daha azla duracak zaman yok. Hangi kapıyı çalsak, hangi işyerine gitsek, caddede-sokakta karşılaştığımız kadınlar ve erkekler, bize olan teveccühlerini artık saklamıyorlar. Görüyoruz ki millet gerçekten bizi çağırıyor, bu da bize düşen sorumlulukları artırıyor. Anketlere bakıyoruz, Cumhur ittifakı her geçen gün irtifa kaybediyor. Bir başka gerçek ki insanlar AK Parti iktidarından bıktı, usandı. İşsizlik, artan ve her geçen gün zirveye tırmanan geçim sıkıntısı, dur durak bilmeyen akaryakıt zamları, elektrik ve doğalgaz gibi yaşam unsurlarına gelen zamlar, insanları canından bezdirdi. Bu iktidar gidecek, çünkü AZ KALDI. Yeter artık diyoruz!” dediler.

DÖRT KOLDAN SAHA ÇALIŞMALARINDA DURMAK YOK!

İl Başkanı Ahmet Çabukel ve diğer teşkilat mensupları başta olmak üzere, tüm kadınların saha ç alışmasında artık oturacak vaktin kalmadığına değinen STK’lardan sorumlu il Başkan Yardımcısı Süleyman İpbüken ve Kadın Kolları Başkanı Ayla Çiftçi ile KİMLİK GAZETESİ’ni ziyaret eden teşkilat mensubu kadınlar, yaşam zorluğunu en çok hisseden ve yaşayan kadınların olduğuna vurgu yaptılar, mutfaklardaki yangına değinerek, “Ekonomiyi içinden çıkılmaz hale getirdikleri yetmiyormuş gibi, çalışanları, özellikle emeklileri süründürmeye devam ettikleri gün gibi aşikar. İnsanca yaşam için alınan kararları dalga geçer gibi kamuoyuna sundukları yetmiyormuş gibi, her geçen gün de daha da gülünçleşiyorlar. Kadınlara, bizlere gelince, iktidar mensupları hem kadınları aşağılıyorlar, hem de kadını yok sayan yasalara destek veriyorlar. Göreceksiniz, bu iktidarın gidişine en çok kadınlar katkı sağlayacak!” ifadesini kullandılar.

KİMLİK GAZETESİ’NE TEŞEKKÜR

Ev sahipliği için gazeteci Mehmet Fiskeci’ye ayırdığı zaman için teşekkür eden İYİ Parti mensupları, basına ve halka rağmen siyaset yapılmayacağını, bu bakımdan basına verdikleri önemin tartışılmaz olduğunu, basını ve halkı yok sayan zihniyetin yok olmaya mahkûm olduğu görüşünde fikir birliğine vardılar. 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1271

banner1272

banner1273

banner1275

banner1277

banner1278

banner1293

banner1298

banner1300

banner1279

banner1280

banner1281

banner1285

banner1286

banner1287

banner1295

banner1282

banner1283

banner1284

banner1290

banner1292

banner1299