banner1052
Öne Çıkanlar MUHTARLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ BEN İNANIYORUM KAHRAMAN KURS MERKEZİNDE YARIŞMA MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ KADINLARA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Bu haber kez okundu.

İKTİDAR VE MUHALEFETİN UYUMU

Milletvekilleri, Mecliste seçildiği bölge halkının sorunlarına sahip çıkar, çözümü noktasında elini taşın altına koyar, gerektiğinde iktidar veya muhalefet demeden bir araya gelip, mesele de memleket olunca, mesele Kahramanmaraş olunca, istişareyle, ortak akılla sorunları çözmeye çalışıyorlar.

Bu düşünceyle, Türkiye Büyük Millet Meclisi bahçesinde, milletvekillerimiz Av. Ahmet Özdemir, Ali Öztunç ve M. Cihat Sezal ile bir araya geldiğimizde, herkesin aklında ve fikrindeki konu şuydu, “Memleketimiz için, Kahramanmaraş için neler yapabiliriz!”

Ülke ve memleket meseleleri tartışma konusu olurken, TBMM çatısı altında memleket meselesi olduğunda mesai arkadaşları ve meslektaşları ile uyum içinde çalıştıklarını, vatandaşın avukatı olma adına sorunları gündeme taşıdıklarını söyleyen Ali Öztunç, Ahmet Özdemir ve M. Cihat Sezal, uyumlu çalışmanın, birlikte hareket etmenin, ortak aklı kullanmanın memleket ve ülke yararına olacağını söylediler.

Yaptıkları da buydu zaten.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1048

banner1050

banner1054banner1055