banner1028
Öne Çıkanlar ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI! Cengiz ve Emirhan Gitti AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ GÜRZ: ŞEHİTLERİMİZ KALBİMİZDE YAŞIYOR

Bu haber kez okundu.

HALKIMIZ AK PARTİ’YE DERS  VERECEK
 Milliyetçi Hareket Partisi  Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı  Fehmi Kiraz terör saldırılarını kınadı. Çözüm sürecinin ve AK Parti hükümetini eleştiren Kiraz, “acıların sonlanmadığını aksine artarak devam ettiğini belirtti. Kimse  karamsarlığa kapılmasın Milliyetçi Hareket Partisi geliyor" dedi.

7 Haziran Seçimlerinde Milletvekili adayı olan ve görevini  başarı ile  yürüten  Milletvekili Aday Adayı Kiraz , Türkiye´nin çok zor bir süreçten geçtiğini ifade ederek, "Kimse karamsarlığa kapılmasın. 1 Kasım´daki seçimler Türkiye´nin normalleşmesini, devlet geleneğinin tekrar tesis edilmesini sağlayacak" dedi.

Dağlıca ve Iğdır'dan gelen şehit haberleriyle Türk milletinin yüreklerinin feryat ettiğinin altını çizen Kiraz, yaşanan sürecin tek sorumlusunun AK Parti iktidarı olduğunu söyledi.

 Türk milletinin çözüm süreci gerçeğini anlaması gerektiğini vurgulayan  Kiraz "Hükümete göre  teröristler ülkeyi  terk  edeceklerdi. Onların arayıp da bulamadığı  zaman kazanma böylece sağlandı. Nitekim o zaman onlara  verildi. Yani  güçlenmelerine  silahlanmalarına adeta  müsaade  edildi.

Öyle ki  güneydoğudaki bazı şehirlerde şehir yapılanması sağlandı.  Kendilerince bu örgüt meydanı  boş  bulunca, Suriye  üzerinden çok yüklü miktarlarda patlayıcı Türkiye’ye  rahatça  sokuldu.  Tabi sadece patlayıcı mı her türlü silah depo yapıldı" ifadelerini kullandı.

Son günlerde artan terör saldırılarının çözüm süreci kapsamında güçlenen PKK'nın tekrar silahlanmasından kaynaklandığına dikkati çeken Kiraz , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "400 milletvekili alınsaydı bunlar olmazdı" şeklindeki sözlerine tepki gösterdi.

 Devlet olarak o bölgede otorite kurulması gerekirken, barış  süreci  diye kameralar karşısında   konuşanların  bugün  suçlu olduklarını bildikleri  için  ya susmayı  ya da birşeylerin arkasına sığınarak   günü  kurtarma  hesapları  yaptıklarını ileri süren Kiraz , şöyle devam etti: Oslo'da yaptıkları anlaşma ile "O bölgelerdeki tüm sorumluluğu sıkıntı çıkartmayacak Valilere  vererek, askerin terörle mücadelede  zaman kaybı yaşamasına neden oldular. PKK'yı bazı bölgelerde yol keserek yol kontrol merkezleri oluşturarak kimlik sorar hale getirdiler.

Hatta ehliyete ruhsata bakarak yakında sürücülere kendilerince ceza kesecek kadar yetkili olduklarını sanacaklar. Kısacası Önce o bölgeyi halkın yaşaması için güvenli hale getirmek gerekir. Halkı PKK baskısından kurtarmak gerekir.

İşte 1 Kasım  önemli bir gün olacak, ülkemizi bu hale getiren AK Parti’ye halkımız gereken dersi sandıkta  verecektir. Kimse karamsarlığa kapılmasın milli birliği beraberliği sağlayacak olan MHP iktidarı geliyor" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1024

banner1033

banner1029