Öne Çıkanlar BADMİNTON ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI BAŞLADI SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR MAHŞER YERİ GİBİ Kadir tanış ULUSLARARASI MAKALE YAZARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Bu haber kez okundu.

 GÜRZ, MHP ÜMİT KAPISI

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Adem Gürz; “MHP; yoksulların, işsizlerin, mazlumların ve kimsesizlerin ümit kapısıdır. MHP İktidarında yokluk bitecek, yolsuzlukların hesabı sorulacak” dedi.

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Adem Gürz, Milliyetçi Hareketin adım adım iktidara yürüdüğünü, Türkiye’nin MHP iktidarı ile refah ve mutlu günlere kavuşacağını söyledi.

Sosyal Yardım Fonlarından yapılan yardımların, siyaset malzemesi olarak kullanılmaması gerektiğini vurgulayarak iktidara yüklenen Gürz; “Bu gün devletin kurumu olan, milletin vergisiyle dar gelirli vatandaşlara yardım etmek amaçlı kurulan,  Sosyal Yardım Kurumlarından dağıtılan yardımların AKP’nin cebinden yapıldığı imajı yaratılıyor.

Yapılan yardımların başında mutlaka bir AKP’liyi görevlendirerek “AKP olmazsa bu yardımları alamazsınız” düşüncesi hâkim kılınmaya çalışılıyor. Bu ne vicdana sığar nede İslamiyet’e.

İşte AKP kurulduğu günden bu yana milleti kandırarak, vicdanını sömürerek ayakta kalmaya çalışıyor.

Yapılan yardımlar, asla AKP’nin kasasından değil, bunu bütün halkımız bilsin.

Baskı uygulayarak, yapılan üç kuruşluk yardımları fakirin fukaranın gözüne sokarak, insanımızı rencide ediyorlar.

MHP İktidara geldiğinde bu yardımlar fazlasıyla artacak ve dinimizin emrettiği şekilde insanımız rencide edilmeden yardımlar sahiplerine ulaşacak.

Biz sadaka toplumu değil, üreten bir toplum yaratacağız. Fakiri, mazlumu korumak gözetmek devletin vazifesidir.

İşte bu yüzden halkımız bunlara kanmasın. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin dediği gibi Alın paketi, sandıkta basın tokatı” dedi.

Gürz; “Bizim yolumuzda haram yoktur, kul ve yetim hakkına el uzatma yoktur, al bayrağımıza ihanet yoktur, bölücü hainlerle yol arkadaşlığı yoktur” diyerek sözlerini tamamladı.

Anahtar Kelimeler:
GÜRZMHP ÜMİT KAPISI

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol