Öne Çıkanlar KİMLİK AİLESİNE KATILDI KUTSİ KAHRAMANMARAŞLILARI COŞTURDU PAKDİL; DULKADİROĞLU BELEDİYESİ BAŞARILI İŞLERE İMZA ATTI PEYGAMBER EFENDİMİZE BİTMEYEN SEVGİ KURTULUŞUN 96. YIL COŞKUSU

Bu haber kez okundu.

GÖRGEL, “DEVLETİMİZ, VATANDAŞIN YANINDA”

Türkiye, artan koronavirüs vakaları sonrasında tam kapanma sürecine girdi. Kabine toplantısının ardından açıklanan kararla, Türkiye genelinde 17 Mayıs gününe kadar 'tam kapanma' kuralları geçerli olacak.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Ak Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Türkiye genelinde vaka sayıları artmıştı, vaka sayılarının artması böyle bir karar alınmasına neden olduğunu söyledi. 

Başkan Görgel, “Ramazan ayı etkileşiminin az olduğu bir dönem o anlamda değerlendirme ihtiyaç oldu. Bu 3 haftalık bir süreç, Ramazan ayı sonrası inşallah bayram değerinde günlere kavuşmuş oluruz. Hepimizin bıktığını hepimizin zorluklar çektiğini esnafımızın özellikle bazı esnaflarımızın  bu noktada zorlandığını vatandaşlarımızın artık psikolojik anlamda da etkilendiğini  biliyoruz. Kendi ailemizden de bunu biliyoruz.” dedi. 

İMKANLARI SONUNA KADAR KULLANMAK

Cumhurbaşkanımız KOSKEB aracılığıyla kullanılacak yardımları açıkladığını belirten Başkan Görgel,  Cumhurbaşkanımız, vadesi gelen çeklerin bir aylık süre içerisinde  icra ile ilgili bir düzenleme yapılmamasını açıkladı. Kira yardımını açıkladı. Devletimizin imkanları ne ise sonuna kadar bu imkanı kullanarak vatandaşlarımızın yanında olduğunu hükümetimiz gösteriyor.

Bu noktada da bütün vatandaşlarımızın bir birine destek olması çok önemli ve değerli.  İnşallah  bu süreci atlattığımızda inşallah daha mutlu ve huzurlu günlere çıkarız diyoruz. İnşallah bayramdan sonra birbirimize sarıldığımız birbirimizle sohbet ettiğimiz günlere kavuşuruz diye dua ediyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol