Öne Çıkanlar ALTINORDU DARBE YAPTI! SANKİ KARDEŞ GİBİLER B.Ş. BELEDİYESPORA BAŞKAN ARANIYOR! MUTLULUKLARIN PAYLAŞILDIĞI ZAMANLARDIR” Seçim 2015

Bu haber kez okundu.

 GÖKŞEN, MÜLAKATI DEĞERLENDİRDİ

Gökşen; “Ak parti’nin demokratik yaklaşımı mülakat sürecine de yansıdı.”
Geçtiğimiz günlerde Ak Parti K.Maraş Milletvekili Aday Adayları Ak Parti Genel Merkezinde Gerçekleşen Mülakata Katılmışlardı. Bu Mülakata Katılan Aday Adaylarımızdan Ak Parti K.Maraş Milletvekili Aday Adayı Dr. Gökhan Gökşen, yapılan mülakatı değerlendirdi.

MÜLAKAT VERİMLİ GEÇTİ

Yapılan mülakatın kendisi açısından verimli geçtiğini belirten Gökşen, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Kahramanmaraş’taki aday adayı arkadaşlarımızla katıldığımız mülakat gayet güzel bir ortamda gerçekleştirildi.  Şahsım adına da memleketim adına da inşallah hayırlara vesile olur. Biz 25. Dönem TBMM’de Kahramanmaraş’ı temsil etmek için çıktığımız bu yolda toplumun her kesiminin desteğini arkamızda hissetmek bizim için çok büyük bir mutluluk.  Mülakat bizim açımızdan oldukça verimli oldu. Büyük ölçüde ak partiye aday adayı başvurusu oldu.  Genel merkezimizin adayları bizzat değerlendirmesi açısından böyle bir programa tabi tutması ve bir komisyon aracılığıyla aday adayı üzerindeki fikirleri beyan etmesi elbette gerekli. Bu süreçte bana destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147