Öne Çıkanlar BEYOĞLU TAZİYE EVİ AÇILIŞA HAZIR Akbaba Ailesi BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI CAMİ TUVALETİNDE SAPIK İLİŞKİLER MUHAMMED GEVHER

Bu haber kez okundu.

GELECEK PARTİSİ SÖZCÜSÜ ÖZCAN:  ‘’SÖYLEM, AHLAK VE MORAL ÜSTÜNLÜK MUHALEFETE GEÇTİ’’

Bugün Türkiye’de siyasetin denkleminin değiştiğini ve muhalefetin ‘’ SÖYLEM, AHLAK VE MORAL’’ üstünlüğü ele aldığını dile getiren GP sözcüsü Özcan, hükümetin her geçen gün hızla erimekte olduğunu ve bu durumun bir noktada büyük bir kırılmaya dönüşeceğini çok büyük bir rahatlıkla söyleyebileceğini ifade etti.

Beştepe’de Cumhurbaşkanı etrafında kümelenen küçük bir azınlık dışında mutlu olan tek bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bulunmadığını belirten Özcan, sözlerine; ‘’Vatandaşın bütçesini değil, iktidar yandaşlarının bütçesini yöneten bir siyasetle karşı karşıyayız. Bu siyaset sadece kendi yakın dar çevresini mutlu eder, onların dışındaki hiçbir çevrenin mutlu olması söz konusu değil’’ şeklinde devam etti.

  1. DERECEDE SORUMLU OLAN SİZLERSİNİZ!

İktidara seslenen Serkan Özcan, halkın umudunun artık AK Parti olmadığını ‘’ siz artık bu işi yapamazsınız, bu iş sizden geçti’’  sözleriyle vurgularken, MHP lideri Bahçeli’nin günün sonunda ‘’muhalefet partisi’’ oldukları yönündeki beyanlarının da bu açıdan okunması gerektiğini söyledi ve şunları ilave etti; ‘’ Hayır öyle değilsin! (muhalefet partisi oldukları iddialarını kast ediyor) Hayır, siz iktidarsınız, iktidarın göbeğindesiniz. Bugünkü Türkiye’de yoksulluğun, yolsuzluğun, çürümenin ve ekonomik çöküşün 1. derecede sorumlususunuz.’’

Bir hükümet değişikliğiyle kur ve faizlerdeki mevcut kanamanın hızla ve hemen duracağı belirten GP Sözcüsü Özcan, hiç kimsenin umutsuzluğa kapılmasına gerek olmadığını ve Türkiye’nin insanıyla gerçekten güçlü olduğunu söyledi.

Hükümetin değişmesi durumunda ilk gün olacak şeyin dövizin ve faizin hızlıca geriye düşmesinin yanı sıra Türkiye’nin ülke risk priminin de süratle aşağıya ineceğinin altını çizen Gelecek Partisi Sözcüsü; ‘’Türkiye’nin umudu kendi, insanlarıdır, vatandaşlarıdır, kendi kaynaklarıdır, umudumuz asla kaybetmeyeceğiz’’ dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol