Öne Çıkanlar dizi MEHMET FİSKECİ UMRE YOLCUSU YERE İZMARİT ATANA 65 TÜKÜRENE 35 LİRA CEZA! SİZİ MAHCUP ETMEM! siyaset

Bu haber kez okundu.

GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI ÇEVİK; “ÇINAR KÖK SALMAYA BAŞLADI”

Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun kurucusu olduğu Gelecek Partisi İl Teşkilatı saha çalışmalarına hız verdi. Geçtiğimiz aylarda yapılan kongreyle Partinin Kahramanmaraş İl Başkanlığına Muharrem Çevik, getirilmişti. Mazbatasını alarak göreve başlayan Çevik, kısa zamanda yürütme kurulunu da belirleyerek çalışmalara start verdi. Önceki gün Ulu Cami civarında, Genel Başkanları Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun selamlarıyla vatandaşlara, esnaflara ücretsiz maske dağıtan Gelecek Partisi yönetimi, bu kez ise esnaf ziyaretinde bulundu. Onikişubat İlçe Başkanı Cengiz Çiçek ve Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk’ün de katıldığı esnaf ziyareti Sarayaltı Caddesi’nde gerçekleşti. Kentin cadde ve sokaklarına inerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Gelecek Partisi teşkilatı, sıcak ilgiyle karşılandı. Esnafın sorunlarını dinleyerek tek tek not alan parti heyeti, esnafın sorunlarını gündeme taşıyacaklarını belirttiler.

HER ZAMAN MİLLETİN EMRİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Gelecek Partisi İl Başkanı Muharrem Çevik yaptığı açıklamada, Esnafın, çiftçinin, iççilerin kısaca toplumun her kesiminin büyük sorunları olduğunu söyledi. 

Çevik, “Yönetimimiz ile birlikte esnaf ziyaretleri yaptık. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Gözlemlediğimiz kadarıyla esnaf çok zor durumda. Çoğu esnaf, ‘İşler yok, kış geliyor aldığımız kredileri ödeyemeyeceğiz’ diyerek dert yanıyor. Esnafın, çiftçinin, iççilerin kısaca toplumun her kesiminin büyük sorunları var. Bu sorunlar aslında çözümsüz değil. Yeter ki toplumun sesine kulak verilsin. Biz bunun için sahadayız. Şeffaf, adil, liyakatli, kararlı, samimi  bir ekiple tüm bu sorunların üstesinden gelinebilir. Gelecek Partisi’nin kadroları buna hazır. Devlet yönetiminde büyük deneyimi olan başta Ahmet Davutoğlu ve ekibimiz bu sorunların üstesinden gelebilecek kadrolara sahip. Partimizin bu kadar ilgi görmesi buna işaret. Milletimiz sorunları bu yüzden bize iletiyor ve büyük teveccüh gösteriyor. Çünkü Gelecek kadroları her zaman  milletin emrinde olmaya devam edecek” dedi.

GİRİLMEDİK GÖNÜL, SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ

Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk ise, “Girilmedik gönül, sıkılmadık el bırakmayacağız” diyerek şöyle konuştu: “Parti kuruluşumuz, kongremiz derken baya bir zaman kaybettik. Artık Gelecek Partisi Kaharamanmaraş Teşkilatı olarak sahalardayız. Mahalle muhtarlarımızı, Sivil Toplum Kuruluşlarımızı, esnaflarımızı ziyaretlerimize başladık. Girilmedik gönül, sıkılmadık el bırakmayacağız. Biz, geleceğin kadrolarını oluşturmaya devam ediyoruz. Her gün yeni katılımlarla çınar kök salıyor, büyüyoruz. Tüm halkımızı partimize davet ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol