FIRAT GÖRGEL'E DESTEK ÇIĞ GİBİ

28 Ağustos 2015 Cuma 12:12
Bu haber 2637 kez okundu

Partinin emektarlarından, teşkilatçı yapısı ile bildiğimiz Av. Fırat Görgel'in, 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçimler öncesi, yıllarını verdiği AK Partiden milletvekili aday adayı olacağının kamuoyunda yer alması üzerine, yerel siyasette hareketlilik kendini gösterdi, sosyal medyada izlenme rekorları kırdı.

FIRAT GÖRGEL'E DESTEK ÇIĞ GİBİ
 Haberin 27 Ağustos günü maraskimlik.com'da çıkması üzerine tıklanma rekoru kıran aday adaylığı haberi, Kahramanmaraş kamuoyunda geniş yer buldu, bizi arayan partililer ve vatandaşlar, haber ve gönderdikleri yorumlarında, milletvekilliğine yakışan isim üzerinde yoğunlaşırlarken,milletvekili aday-adayı olacağı konuşulan Fırat Görgel'e telefonla ulaştığımızda, ‘Hayırlısı neyse o olsun’ demekle yetindi.

VATANDAŞLARLA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURAN ADAM

İstanbul'da, özel bir nedenle bulunduğunu öğrendiğimiz, partinin her kademesinde görev almış, üstlendiği her görevi başarı ile tamamlamış, aynı zamanda da sadece AK Partililerin değil, bu şehirde yaşayan herkesin gönlünü kazanmış, vatandaşla gönül köprüsü kurmuş Fırat Görgel'in pazar günü Kahramanmaraş'a gelip, önümüzdeki hafta başlarında aday adaylığını açıklayacağı tahmin edilirken, hemşehrileri tarafından destek yağmuruna tutulduğu edinilen bilgiler arasında yer aldı.


GÖRGEL NEREDE, BİZ ORADAYIZ!

 

Pazartesi günü partisinin seçim işlerinden sorumlu il başkan yardımcılığı görevinden istifa etmesi beklenen Fırat Görgel için vatandaşlar olumlu görüş bildirirlerken, “Fırat Görgel bu günlere kolay gelmedi. Merdiven basamaklarını tek tek tırmandı, her kademede görev aldı ve hepsinden de yüzünün akı ile çıkmasını bildi. İnsanlarla, partililerle sağlıklı ve samimi diyalog kurdu. Sadece partililerce değil, kamuoyu tarafından da sevilip sayılan bir arkadaşımız. Çalışmalarının, hizmetlerin mutlaka bir karşılığı olacak, olmalı. Bize göre Görgel milletvekili olmaya layık bir isim ve o bunu hakkediyor” demekten kendilerini alamazken, Görgel’e desteğin her geçen gün arttığı gözlemleniyor.


Yorum Gönder