Öne Çıkanlar ALTINORDU DARBE YAPTI! SANKİ KARDEŞ GİBİLER B.Ş. BELEDİYESPORA BAŞKAN ARANIYOR! MUTLULUKLARIN PAYLAŞILDIĞI ZAMANLARDIR” DR. ÇİTİL

Bu haber kez okundu.

 DİLİPAK: “STK’LARIN ROLÜ ÇOK ÖNEMLİ”

Tenekeciler Odası başkanı Hüseyin Börekçi’yi ziyaret eden Dilipak: “AK Parti Pazartesi günü yapılacak olan temayül ile Stk’lara ne kadar önem verdiğini bir kez daha ortaya koydu. Bundan sonraki dönemde seçilmeyi düşünen insanlar STK’lar ile daha iyi diyaloglar içinde olmalıdır.Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan başlayan,muhtarlardan yola çıkarak genele doğru yol alan sistemi seçildiğimiz takdirde Kahramanmaraş’ta da aktif bir şekilde geliştirmeye devam edeceğiz.Sorunları tek tek dinleyerek notlar alacağız ve bunların çözümü noktasında çalışmaya devam edeceğiz. “dedi.

Daha sonra Sandalyeciler Odasını ziyaret eden Dilipak, başkan Mehmet Geçgil ile fikir alışverişinde bulundu.

“DEVLETİMİZ ENGELLERİ KALDIRIYOR”

Şuurlu Öğretmenler Derneği başkanı Mahmut Güven, Elektrikçiler Odası başkanı İsmet Düzkale, Mahrukatçılar Odası başkanı Ramazan Bayrak ve Engelliler Derneği başkanı Arif Demir’i ziyaret eden aday adayı Dilipak: “Engelli istihdamı konusunda hükümetimiz, önemli adımlar atmıştır. Çalışamayan, evlerinde kalmaya muhtaç ailelerimiz için maddi destekler verilmektedir. Bakım ücretleri verilmektedir. Devletimiz engelli çocuğuna, yakınına bakabilmesi için aileyi kendi kaderine terk etmiyor. Devletin dost eliyle onları buluşturuyor ve bu vatandaşlarımız da yaşamlarını sağlıklı bir şekilde yürütmeye çalışılıyor. Yine onlara değişik iş istihdamları sağlıyor.”ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147