Öne Çıkanlar BATIPARK ER MEYDANI BAŞKAN ERKOÇ ŞEFKAT EVLERİNİ ZİYARET ETTİ BATIPARK STADINDA 5 BİN KİŞİYLE İFTAR KSÜ TANITIM FİLMİ BASINA TANITILDI EVLİYA AİLESİNİN YÜZ AKI; MUSTAFA EVLİYA

Bu haber kez okundu.

DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI KARATUTLU İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Deva Partisi Genel Başkan yardımcılarıyla da bir dizi görüşmelerde bulunan Il Başkanı İrfan Karatutlu, ülke gündemine dair Genel Başkan Ali Bacan'ın yaptığı şu açıklamaları aktardı: "Genel Başkanımız Ali Babacan ‘Türkiye’yi demokratik ülkeler ligine yükseltmekte kararlıyız’ diyerek sözlerine başladı. Ülkemizin sorunlarının çözümünün daha çok adaletten ve daha çok özgürlükten geçtiğini ısrarla söyleyen Genel Başkanımız Ali Babacan Türkiye’yi dünyadaki demokratik ülkeler ligine yükselteceğini her fırsatta ifade ediyor. Genel başkanımızın dediği gibi, Hak ve özgürlüklerin doyasıya yaşandığı bir ülkenin anahtarını cebimizde taşıyoruz. Seçim günü geldiğinde, bu anahtar tam demokratik Türkiye’nin kapısını açacak. Sayın Cumhurbaşkanı, krizlerin ortağı Bahçeli ve 28 Şubatçı Çin muhibbi Perinçek ile birlikte ülkeyi görülebilecek en hukuksuz dönemlerden birine sokmuş durumda. Bugün otokrat bir ortaklığın iktidarı var.

Bunun adı tam anlamıyla otoriter yönetimdir.

İktidardaki otoriter ortaklık ülkemizi çok ciddi bir gerileme sürecine hapsetmiş durumda. Memleketin kaynakları cayır cayır yakılıp çarçur ediliyor. Liyakatin yerini sadakatin aldığı bir ülke haline döndük. Bu ülkenin en başarılı insanlarının ülkeden kaçıyor olması ekonomiyi vuruyor. Bütüncül, kapsayıcı bir çözüm gerekiyor. Güçlü ekonominin yolu; hukuktan, adaletten, demokrasiden, özgürlükten, eğitimden ve itibardan geçer. Deva kadroları ülkemizin aradığı liyakat sahibi insanlardan oluşuyor. Ve bu kadrolar ülkemizi içinde bulunduğu bu sıkıntılardan kurtarabilecek tek umut olmuştur. Üye sayımızın yüzbinlere ulaştığı şu günlerde vatandaşlarımızın "Artık Deva gelsin" diye yükselen bu çığlığını hepimiz duyuyoruz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol